У Харкові будуть вакцинувати дітей з п’яти років: подробиці

Відтепер дозволено щеплення дітей від коронавірусу з п’ятирічного віку.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України, дозволено проведення щеплення дітям від COVID-19 з п’ятирічного віку вакциною "COMIRNATI". Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, повний курс щеплення становить дві дози з інтервалом 21-28 діб.

У січні 2023 року після централізованого отримання вакцини "COMIRNATI" дітям робитимуть щеплення в дитячих поліклініках за наявності згоди батьків (або законних представників) та після огляду педіатра або сімейного лікаря.

У департаменті зазначили, що у 2022 році вакциною "COMIRNATI" було щеплено 1928 дітей віком від 12 років (з жовтня 2021 року (початку дозволеної вакцинації від COVID-19 дітям) по грудень 2022 року включно була щеплена 4041 дитина). Особлива увага приділяється дітям, хворим на коронавірус. У 2022 році у Харкові позитивний результат ПЛР діагностували у 4017 дітей, а з квітня 2020 по 2022 рік - у 12,6 тис. дітей.

"Імунізація -  це єдиний безпечний спосіб подолати коронавірусну хворобу", - підкреслили у департаменті.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові два дні громадський транспорт курсуватиме зі змінами

Рух трамваїв на вул. Героїв Праці, від вул. Шевченка до вул. Академіка Павлова, та на вул. Шевченка, від вул. Героїв Праці до розворотного кола "Журавлівський гідропарк", буде припинений з 10:00 до 15:00 25 та 26 січня. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов’язано з аварійним ремонтом контактної мережі.

На час робіт трамваї курсуватимуть так:

№27: розворотне коло "Новожанове" - вул. Москалівська - вул. Гольдбергівська - вул. Молочна - пл. Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Академіка Павлова - ст. м. "Героїв праці";

№28: розворотне коло "Новожанове" - вул. Москалівська - вул. Гольдбергівська - вул. Молочна - пл. Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Академіка Павлова - вул. Семиградська - вул. Віринська - вул. Мойсеївська - вул. Шевченка - розворотне коло "Журавлівський гідропарк".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися