Харківський медик отримав почесну нагороду в Барселоні

Віктор Забашта був відзначений на міжнародному конгресі

Директор Центру Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта отримав нагороду на міжнародному конгресі в Барселоні. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію харківського Центру ЕМД та МК.

По запрошенню представників компанії Angels директор прибув до Барселони, де було отримано одну з найвищих нагород - "Діамантову відзнаку", яка котується серед медичних працівників всього світу.

Окрім цього не минув уваги і щорічний конгрес Європейської асоціації екстреної медицини - EUSEM-2023, в якому прийняли участь спеціалісти екстреної  та невідкладної медицини зі всього світу. На ньому були представлені лекційні та стендові доповіді, практичні майстер-класи, а також - окремий чемпіонат серед бригад ЕМД та парамедиків. Україна бере участь в EURO SimCup вже вдруге і цього року також гідно представили свої знання та вміння.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про допомогу медзакладам Лозівщини від французького благодійного фонду. Директорка асоціації “Медична та благодійна допомога Франція-Україна” відвідала заклади медичної та соціальної сфери Лозівської громади. Про це "Коментарі. Харків" повідомляють з посиланням на інформацію телеграм-каналу "LozovaNews". У стаціонарному відділенні № 1 Діана Дольс вивчала потреби у ремонті другої частини неврологічного відділення. У реабілітаційному центрі Жемчужинки  оглянула  приміщення, які планують відремонтувати та облаштувати для розширення реабілітаційних послуг дорослих дітей з інвалідністю. Цьому напрямку роботу наразі у Центрі приділяють велику увагу. "Переважно наша допомога зосереджена на медицині - це обладнання і ліки.  Також організація працює у напрямку забезпечення генераторами, фільтрами для очищення води, займається питаннями водопостачання. Надає допомогу освітнім закладам і потребуючим верствам населення. Сьогодні вивчали потреби у Лозовій, розглядатимемо можливості допомоги", - зазначила директорка фонду.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися