На Харківщині відремонтували дитячу клінічну лікарню: Два відділення стали білосніжно-зеленими (ФОТО)

Дитячу клінічну лікарню №1 внесли до переліку об'єктів проєкту «велике будівництво»

У Харківській обласній дитячій клінічній лікарні №1 відремонтували два відділення. Про це повідомили в Харківській ОДА.

Виходячи з даних Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА, ремонтували будинок торік, у 2021 роботи тривають. Так, у 2020 році реалізували проєкт Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, фінансування якої здійснюється Європейським інвестиційним банком і місцевими бюджетами в обсязі 80% і 20%, відповідно.

Минулого року виконали оздоблювальні роботи в фізіотерапевтичному і хірургічному відділеннях головного корпусу, а також роботи з улаштування мереж електропостачання.

У 2021 році Харківську обласну дитячу клінічну лікарню №1 внесли до переліку об'єктів проєкту "велике будівництво". Зокрема, планується провести утеплення фасадів головного і грудного корпусів, ремонт покрівлі вхідної групи приймального відділення, вентиляційних шахт і пристрій нового ґанку приймального відділення. Більш того буде облаштовано покрівлю будівлі головного корпусу, надземного переходу і частини грудного корпусу.

Нагадаємо, на Харківщині в рамках програми "Велике будівництво" нарешті повністю оновили дорогу, яку за 2017-2018 відремонтували лише частинами.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися