У Харківській області чиновник на своєму прикладі показав, що вакцинація безпечна

На Харківщині вакцинували понад 10% медиків

У Харківській області на 11 березня вакцинували вже 900 осіб. Про це повідомили в пресслужбі Харківської ОДА.

Відзначається, що щеплення від COVID-19 роблять у Мерефі, Чугуєві, Богодухові, Балаклії, Первомайському та на базі Обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні та Харківської обласної клінічної лікарні. По області вже вакцинували понад 10% від загальної кількості медичних працівників. Сьогодні вакцинувалася заступник директора Департаменту охорони здоров'я Ігор Волченко.

За його словами, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України, відтепер можна проводити щеплення не тільки медичним працівникам, а й залучати громадських та громадських діячів. Для приєднання до процесу вакцинації необхідно написати лист в Департамент охорони здоров'я Харківської ОДА з проханням включення в резерв.

"З метою недопущення утилізації вакцини та раціонального її використання ми маємо право запрошувати публічних осіб, громадських діячів, працівників адміністрації, журналістів для того, щоб не утилізувати залишки вакцини. Нагадаю, у флаконі - 10 доз", - розповів Волченко.

Нагадаємо, в Харківській області в кілька разів збільшилася кількість госпіталізацій. Скоробагач зазначив, що поспілкувався з головними лікарями ковідних лікарень та був шокований жахливою статистикою. Більш того він розповів, що тепер від хвороби частіше стало страждати молоде покоління.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися