У Харкові закінчуються ліжка для хворих на коронавірус

У Харківській області триває вакцинація

У Харкові залишилося всього 770 ліжок для хворих жителів. При цьому 90% з них вже забезпечили киснем. Про це розповіла заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Крім цього за 22 вересня 7098 осіб отримали першу дозу вакцини, а 4124 зробили навіть друге щеплення. Всього вакцину отримало 11222 людини. У регіоні вже 469 565 жителів отримали перше щеплення, а 336 533 - зробили друге. Загалом у Харківській області зробили 806 098 щеплень.

Контекст:

⬤ У Харківській області на 23 вересня коронавірус виявили у 839 осіб. За добу від коронавірусу померло 14 осіб. В області COVID-19 діагностували вже у 160 132 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 3846 хворих. Одужало від коронавірусу вже 148 327 осіб. Зараз під наглядом медиків знаходиться 7959 пацієнтів.

⬤ За словами головного медпрацівника штату Новий Південний Уельс Керрі Чанта, "Дельта" (варіант коронавірусного захворювання) здатний передаватися за кілька секунд. Фахівець стверджує, що людині вистачило кілька секунд, щоб заразитися коронавірусом, коли незнайомець проходив повз, здійснюючи покупки в одному з магазинів міста.

 У Харківській області підтвердили поширення штаму коронавірусу "Дельта". Про це розповів заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк. За словами Черняка, 25 серпня з Харківщини в лабораторію Києва направили 50 зразків, з яких 45 виявилися саме "Дельтою".

⬤ У Харківській області з лютого 2021 року штабом по ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. 


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися