У Харківській області з'явився новий керівник із ліквідації наслідків коронавірусу

У ХОДА призначили нового керівника штабу по ліквідації наслідків коронавірусу

У Харківській області з лютого 2021 року штабом по ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки глави ХОДА. Про це написали у виданні KHARKIVTODAY, посилаючись на відповідне рішення від 3 вересня.

Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. Його призначив Скакун. Варто зазначити, що коли в Харківській області 21 березня 2020 року оголосили режим надзвичайної ситуації, ексглава ХОДА Олексій Кучер створив штаб із ліквідації надзвичайної ситуації, а керівником поставив саме Михайла Черняка (на той момент заступник Кучера).

Однак через кілька днів Черняка замінили на Тараса Пастуха, а вже влітку керувати почала заступник голови ХОДА Тетяна Єгорова-Луценко, яку замінили на Скакуна тільки у лютому 2021 року.

Контекст:

У Харківській області 5 вересня коронавірус виявили всього у 144 осіб. За добу від коронавірусу померло 4 людини. В області COVID-19 діагностували вже у 153 023 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 3707 хворих. Одужало від коронавірусу вже 146 538 осіб. Зараз під наглядом медиків знаходиться 2778 пацієнтів.

 За словами головного медпрацівника штату Новий Південний Уельс Керрі Чанта, "Дельта" (варіант коронавірусного захворювання) здатний передаватися за кілька секунд. Фахівець стверджує, що людині треба було кілька секунд, щоб заразитися коронавірусом, коли незнайомець проходив повз, здійснюючи покупки в одному з магазинів міста.

 Любов Махота перемогла в конкурсі на посаду генерального директора ДУ "Харківський обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України". Про це розповіли на сайті самого лабцентру.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися