Лікар з Харкова розповів про вакцинацію та матерів-годувальниць

Андрій Волянський дав інтерв'ю Наталії Влащенко

Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський розповів, про вакцинацію і матерів-годувальниць. Відповідне питання йому поставила журналістка Наталя Влащенко.

"Тут є така тонкість. В протипоказання до вакцини CORONAVAC в Україні годування є протипоказанням і її вводити не можна. Дуже складне питання, але я не рекомендую молодим людям генетичні вакцини в силу їх маловивченою і можливих наслідків через час", - розповів Волянській.

Контекст:

 У Харківській області на 25 вересня коронавірус виявили у 929 жителів. За добу від коронавірусу померло 12 осіб. В області COVID-19 діагностували вже у 162 009 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 3869 хворих. Одужало від коронавірусу вже 148 746 осіб. Зараз під наглядом медиків знаходиться 9394 пацієнти.

 У Харкові планує ще дві лікарні виділити під боротьбу з COVID-19. Світлана нагадала, що зараз в Харкові залишилося всього 770 ліжок для хворих жителів. Крім того, чиновниця зазначила, що 90% наявних ліжок вже забезпечені киснем.

⬤ За словами головного медпрацівника штату Новий Південний Уельс Керрі Чанта, "Дельта" (варіант коронавірусного захворювання) здатний передаватися за кілька секунд. Фахівець стверджує, що людині вистачило кілька секунд, щоб заразитися коронавірусом, коли незнайомець проходив повз, здійснюючи покупки в одному з магазинів міста.

 У Харківській області підтвердили поширення штаму коронавірусу "Дельта". Про це розповів заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк. За словами Черняка, 25 серпня з Харківщини в лабораторію Києва направили 50 зразків, з яких 45 виявилися саме "Дельтою".


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися