Лікарка "Чорнобильскої лікарні" у Харкові розповіла про жахаючу ситуацію у медзакладі

Лише за першу добу роботи з хворими на коронавірус, залишилася лише половина вільних місць

Олена Омельяненко, заступник директора Харківського обласного диспансеру радіаційного захисту населення, відомого як "чорнобильська лікарня", розповіла, яка склалася ситуація із хворими на коронавірус у перші ж дні його роботи. Відповідний запис вона публікувала на своїй сторінці у Facebook.

Вона повідомила, що лише за першу добу у лікарню поступив 141 пацієнт з коронавірусом, і кожен потребував кисню, адже хвороба вже протікала важко.

За її словами, автомобілі "швидкої" ставали в чергу, адже нових пацієнтів не встигали приймати.

Заступниця директора диспансеру розповіла, що весь медичний персонал, починаючи від лікарів і до медсестер та санітарок до кінця зміни валилися з ніг.

Лікарка закликала харків'ян зайвий раз подумати, перш ніж вийти з дому без маски, чи відвідати громадський захід.

picture

Нагадаємо, що з 1 жовтня у Харкові з резерву було виведено Обласний диспансер радіаційного захисту населення, він почав працювати з коронавірусними хворими. Таке рішення було прийняте після того, як протягом кількох днів усі місця для хворих на коронавірус у Харкові виявилися заповненими, а містян госпіталізувати далеко в область.

Раніше "Коментарі" повідомляли про те, у Харківській області майже всі показники відповідають "помаранчевій" зоні карантину, тільки один показник відповідає "зеленій" карантинній зоні - кількість проведених тестів на коронавірус.  Фактично "помаранчева" карантинна зона швидше попереджає про швидке наближення "червоної" зони, ніж вводить суворі обмеження. Наразі лікарні Харкова забиті хворими на коронавірус.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Хряковчанин

5 жовтня 2021, 21:27

А смертность в этом заведении - САМАЯ высокая в городе...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися