У Харківській області вакцинували майже всіх вчителів

Харківщина в лідерах по вакцинації шкільних педагогів

Харківська область посіла друге місце у всій Україні по вакцинації педагогів. Про це розповів міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

За словами чиновника, найвищі показники по вакцинації педагогів показали наступні регіони:

  • Луганська область - 80%;
  • Харківська - 78%;
  • Київська - 73%;
  • Черкаська - 72%;
  • Полтавська - 72%;
  • Київ - 70%.

Найгірші показники в Рівненській, Волинській та Івано-Франківській областях.

Контекст:

 У Харківській області на 22 жовтня коронавірус виявили у 1306 жителів. За добу від COVID-19 померло 18 осіб. В області COVID-19 діагностували вже у 192 512 осіб. У регіоні за весь період пандемії помер 4451 хворий. Видужала від коронавірусу в сумі 160 838 осіб. Зараз під наглядом медиків знаходиться 27 223 пацієнти.

⬤ За словами головного медпрацівника штату Новий Південний Уельс Керрі Чанта, "Дельта" (варіант коронавірусного захворювання) здатний передаватися за кілька секунд. Фахівець стверджує, що людині вистачило кілька секунд, щоб заразитися коронавірусом, коли незнайомець проходив повз, здійснюючи покупки в одному з магазинів міста.

⬤ У Харківській області з лютого 2021 року штабом по ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. 

 У Харківській області підтвердили поширення штаму коронавірусу "Дельта". Про це розповів заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк. За словами Черняка, 25 серпня з Харківщини в лабораторію Києва направили 50 зразків, з яких 45 виявилися саме "Дельтою".


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися