Студенти одного з вишів Харкова можуть залишитися без стипендій

Кількість студентів, яким призначать стипендії, буде різною кожного місяця

У Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна по-іншому призначатимуть стипендії, адже коштів на виплати стипендій 40% студентів, які навчаються за держзамовленням, недостатньо. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ХНУ ім. Каразіна.

Кількість стипендіатів будуть визначати щомісяця з урахуванням рейтингу та наявних коштів. "Наразі університет вимушений перейти до порядку, згідно з яким сьогодні працюють ЗВО в нашій державі, та виплачувати стипендії в обсязі поточних щомісячних видатків на фінансування стипендіального фонду. Як наслідок, з березня 2023 року, згідно з рішенням Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кількість здобувачів вищої освіти, яким буде призначена і виплачена стипендія, визначатиметься щомісячно за наявним рейтингом успішності в межах коштів, виділених для виплати стипендій у відповідному періоді", — пояснили у ХНУ ім. Каразіна.

Рейтингування залишиться незмінним, але кількість студентів, яким призначать стипендії, буде різною кожного місяця й залежатиме від суми коштів, яку отримає виш від держави. Розмір стипендії не буде змінюватися.

У Харківському національному університеті ім. Каразіна розповіли, що через російську збройну агресію було зменшено фінансування стипендіальних фондів вишів країни. І у вишу недостатньо коштів на виплату стипендій.

"Сподіваємося, що ситуація стабілізується і кількість студентів, яким буде призначена стипендія, досягне встановленого ліміту", — зазначили у ХНУ ім. Каразіна.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харкові презентували оновлену захисну споруду Політеху.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися