Коли школярам чекати на канікули, чи буде ЗНО та останній дзвоник у школах Харкова та області

Через карантин завершення навчального року відклали ще на тиждень

У Харківській області навчальний рік офіційно закінчиться 4 червня, на  день довше навчатимуться школярі у Харкові - до 5 червня. Таку інформацію повідомили очільниці міського та обласного департаментів освіти.

За словами очільниці харківського обласного департаменту Анжеліки Крутової, дату закінчення навчального року регламентує офіційний лист, який МОН розіслало у профільні органи місцевої влади. Там зазначено, що заклади освіти мають приймати такі рішення на педагогічній раді, але дата, яка буде обрана, має бути не пізніше, ніж 1 липня.

"У Харківській області освітній процес централізовано завершується 4 червня 2021 року", - таке рішення прийняли у Департаменті освіти Харківської облдержадміністрації через карантинні "канікули", які тривали 2 тижні та завершилися 11 травня.

За словами керівниці департаменту,  4 травня учні отримають табелі, а випускники - документи про освіту.

Також у Департаменті освіти області розповіли, що випускники будуть цього року звільнені від державної атестації, а ті учні, яким потрібно поступати до вищих навчальних закладів, здаватимуть ЗНО.

Проведення останніх дзвоників у Департаменті залишили на рішення самих шкіл, але попередили, що організовані вони мають бути виключно на вулиці.

Своєю чергою директорка міського департаменту освіти Ольга Деменко розповіла, що цінним є кожен навчальний день, а дистанційне навчання не замінить живого, тому місто вирішило продовжити навчальний рік до 4 червня включно, а останні дзвоники організувати у суботу 5 червня.

Нагадаємо, раніше "Коментарі" розповідали про те, що Харківська область вийшла з "червоної зони" і стала "жовтою", через це частину карантинних обмежень було скасовано, в тому числі й заборону старшим і середнім класам на відвідування шкіл.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися