У харківському виші виплатять стипендії

Міністерство фінансів затвердило фінансовий паспорт, який стосується всіх навчальних закладів

Працівники стипендіального відділу Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна передали заявку на виплату академічних стипендій в Головне управління Державної казначейської служби в Харківській області. Про це повідомили у профкомі студентів вищого навчального закладу.

Очікується, що завтра, 6 березня, стипендія надійде на банківські картки студентів.

Нагадаємо, що в Харківському національному університеті ім. Каразіна та ряді інших вузів затримувалася виплата стипендій за лютий. Причина була в тому, що Міністерство фінансів не затвердив фінансовий паспорт, який стосується всіх навчальних закладів.

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що через коронавірус іноземних студентів в Харкові можуть навчати дистанційно. Так, на Харківщині проведуть додаткове навчання для медичного персоналу закладів охорони здоров'я, всі медичні заклади регіону обіцяють забезпечити медикаментами, засобами індивідуального захисту і дезинфекантами. Крім того, заклади охорони здоров'я переведуть на посилений протиепідемічний режим роботи.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися