Жителів Харківщини запрошують на роботу: подробиці

Спеціалісти працюватимуть у різних містах Харківської області

Проєкт “Спільно. Точки зустрічі” оголошує набір фахівців, які готові наживо працювати з дітьми та підлітками. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Балаклійської міської ради. 

Проєкту потрібні психологи, освітяни, тренери, аніматори, спеціалісти з неформальної освіти, представники громадських організацій. 

При виборі кандидатів перевагу надаватимуть фахівцям, які мають достатній попередній досвід роботи з дітьми та підлітками.

Умови роботи наступні:

  • робота офлайн на локаціях проєкту в Харкові, Ізюмі, Балаклії, Краснограді, Краснокутську, Первомайську, Валках, Змієві та Лозовій (у перспективі – залучення до програм заходу ще в декількох громадах Харківської області);

  • матеріали та обладнання для проведення заходів надають організатори;

  • залученість передбачає певну грошову компенсацію.

Для участі у проєкті потрібно заповнити заявку за посиланням.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харківській обласній службі зайнятості розповіли про необхідність та методи пошуку роботи для ВПО. У службі зазначили, що наявність роботи є важливим фактором для інтеграції на новому місці проживання внутрішньо переміщених осіб. Тому служба намагається надавати ВПО підтримку, якісні соціальні послуги, сприяти оперативному працевлаштуванню. На обліку в службі зайнятості Харківської області протягом січня-лютого 2023 року перебували понад 2,6 тис. ВПО, з них 2,5 тис. мали статус безробітного. Майже 1,8 тис. отримували допомогу по безробіттю. З початку 2023 року за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 160 внутрішньо переміщених осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися