У Харківській області готуватимуть спеціалістів для роботи під час війни

На Харківщині відкрили обласний навчально-методичний центр для психологів

Центр – це лише частина розвитку Харківської регіональної психологічної служби, яку створили в межах Національної програми ментального здоровʼя "Ти як?" за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

Із роботою нового підрозділу ознайомилася керівниця Координаційного центру психологічного здоров’я при Кабміні Оксана Збітнєва, яка відвідала Харківщину.

Яка головна функція Центру:

навчання психологів з територіальних громад щодо тонкощів роботи з населенням під час війни. Перший тренінг провели вже у день відкриття.

навчання фахівців з соціальної роботи, освітяни та медики - всі ті, хто сьогодні залучений в інформаційно-просвітницькі заходи з ментального здоровʼя або надає соціально-психологічну послугу.

Крім того, фахівці ХНУ імені В.Н.Каразіна спільно із Ульмським університетом створять практичну сертифікаційну програму "Травмопоінформований підхід".

При обласному центрі соціальних служб планується створення колл-центру з питань соціально-психологічної підтримки населення.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області зводять ще одне велике бомбосховище

Вартість цього об’єкта майже 73 млн грн, будівництво розраховане на 2 роки.

"На сьогодні облаштували тимчасові проїзди та споруди, фундаментну плиту, а також здійснено земляні роботи. Будівельники до кінця місяця планують завершити роботи з улаштування зовнішніх монолітних стін укриття.

Олег Синєгубов також підкреслив, що укриття також відповідатиме високим стандартам безпеки та стане тим безпечним освітнім середовищем, де можна буде проводити заняття для дітей в режимі офлайн.

Де будують укриття – читайте за посиланням.

Чи буде підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня повідомили у Міненерго

Низка ЗМІ та телеграм-каналів поширили недостовірну інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року, посилаючись у своїх повідомленнях на інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Міністерства енергетики України.

"Сам спікер не робив таких стверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКП публічно спростувала інформацію, викладену у журналістських повідомленнях. Своєю чергою Міненерго звертається до українських журналістів бути пильними та не спотворювати інформацію, особливо у таких важливих та чутливих для населення питаннях, як підвищення тарифів", – зазначають у міністерстві.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися