Харківський Металіст-1925 в домашньому матчі переміг полтавців

Жовто-сині продовжують лідирувати в таблиці

4 липня у Харкові відбувся 22-й тур Чемпіонату першої ліги: "Металіст-1925" зіграв проти "Гірник-Спорт" з Полтавської області. Так, перемігши з рахунком 2:1, харків'яни продовжують лідирувати в таблиці, передає прес-служба ФК.

Обидва голи харків'яни забили в першому таймі на 7 і 30 хвилині матчу, автором яких стали Дерек Фрейтас Рібейро і Сергій Романов. Суперники ж змогли вразити ворота Металіста лише з пенальті на 23 хвилині.

Таким чином, харківський клуб залишається на першому місці Першої Ліги, набираючи 44 очки.

Раніше "Коментарі" писали, що Українська асоціація футболу перенесла фінальний матч Кубку України зі Львова до Харкова. Таке рішення футбольні чиновники ухвалили після листа Міністерства охорони здоров'я, в якому говорилося про несприятливу епідеміологічну ситуацію у Львівській області.