На Харківщині відбулося міжнародне змагання з "пляжки"

У змаганні брали участь спортсмени з трьох країн

У Максимівці Богодухівського району пройшов турнір з пляжної боротьби.  Про це передає МГ Об'єктив.

Відзначимо, що пляжна відрізняється від вільної боротьби формою спортсменів, нарахуванням балів і піщаним покриттям, на якому важче проводити прийоми.

Так, в змагальному колі зустрілися борці трьох різних вагових категорій.

У фіналі ваги понад 90 кг харківський "вільник" Ярослав Кнігін переміг сумоїста з Луганської області Івана Сорочана з рахунком 4:0.  Бронзовим призером став харків'янин Олександр Мінді, відомий за виступами в дзюдо.

В інших розділах господарі до найвищої сходинки п'єдесталу не дісталися.  Еміль Каіба (75 кг) став срібним призером, як і Демид Караченко (90).  У цій же вазі Гліб Грінченко посів третє місце.

Статус міжнародного турніру додала участь борців з Грузії і Азербайджану.

Нагадаємо, з 20 по 24 липня в Кам'янському Дніпропетровської області відбулися фінальні тури чемпіонату України з водного поло.  Харків'яни отримають два комплекти золотих нагород.