Харків'яни завоювали медалі на чемпіонаті з гандболу

У юнацькому турнірі грали п'ять команд

У Скадовську завершилися першості України з пляжного гандболу серед старших юнаків і дівчат. Про це передає МГ "Об'єктив".

Відзначається, що в юнацькому турнірі п'ять команд грали за коловою системою з подальшим відбором четвірки кращих. Три колективи представляли харківську КДЮСШ №1.

Перший склад забезпечив собі місце в півфіналі після перемоги по буллітам над командою з Красилова Хмельницької області. Потім харків'яни переграли одноклубників з другого складу, а в фіналі за два сети поступилися гандболістам з Чорноморську Одеської області і стали срібними призерами.

Дівоча команда харківської КДЮСШ №3 у півфіналі програла 0:2 херсонському спортивному коледжу, а в "бронзовому" поєдинку з тим же результатом виграла у СДЮШОР з Зінькова Полтавської області. Переможницями стали дівчата з київської команди "Стрімкий м'яч".

Нагадаємо, з 30 липня по 3 серпня у Херсонській області відбувся чемпіонат України з пляжного гандболу. Харківські команди завоювали "золото" і "срібло".