Харків'яни впевнено стартували на чемпіонаті України з регбі

Харків'яни чотири рази занесли м'яч до залікової зони

В Одесі відбувся другий тур української суперліги з регбі-15. Так, харківський "Олімп" приймав клуб "Кредо-1963".

Як передає МГ "Об'єктив", початок гри краще вдалося одеситам - точні штрафні удари у виконанні Миколи Делієргієва вивели їх вперед, 6:0. Господарі змістили акцент атаки з першої лінії до четвертних гравців і до перерви занесли чотири спроби. У відповідь Делієргієв забив зі штрафних ще двічі.

Після відновлення гри харків'яни чотири рази занесли м'яч до залікової зони. Одесити реалізували ще три штрафних, а на останній хвилині гості взяли "місто" харків'ян.

Підсумковий рахунок - 46:26 на користь "Олімпу". За дві спроби в складі переможців зробили Андрій Царевський і Максим Ковалевський.

Регулярний чемпіонат України в класичній суперлізі команди зіграють в одне коло - виїзні та домашні матчі для кожного клубу призначені жеребкуванням. Потім два перших колективи зіграють за "золото", два наступних - за "бронзу".