Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Тайланді

Вихованці харківської школи тенісу Еліною Світоліною, знадобилося менше години, щоб здолати суперницю

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал на турнірі в Хуахіні. Так, у Таїланді 13 лютого тенісистка зустрілася на корті з австралійкою Сторм Сандерс.

За 57 хвилин вихованка харківської школи тенісу здолала 319-у ракетку світу, австралійку Сторм Сандерс з рахунком 6:1, 6:2. Про це повідомили на порталі Великий теніс України. Відеоогляд матчу опублікував офіційний канал WTA в YouTube.

Відомо, що у чвертьфіналі суперницею Еліни Світоліної стане японка Нао Хібіно. Спортсменки вперше зустрілися на корті в 2018 році, тоді харківська тенісистка поступилася японці три очки на поєдинку в Гонконзі.

Раніше портал "Коментарі. Харків" повідомляв, що уродженець Харкова, спортсмен Семен Новіков став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 87 кілограмів. Відомо, що змагання проходили у столиці Італії. Відзначається, що на шляху до перемоги наш спортсмен здолав чотирьох суперників.