Харківську тенісистку "розгромили" на престижному чемпіонаті

Харків'янка не змогла подолати чвертьфінал

У вівторок, 6 жовтня, відбувся чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції (Ролан Гаррос). У матчі брала участь перша ракетка України, харків'янка Еліна Світоліна.

Як передає "Великий теніс України" спортсменка з Харкова здобула поразку в 1/4 фіналу Ролан Гарросу. Українська тенісистка у двох сетах поступилася аргентинці Наді Подоросці. Матч тривав 1 годину і 20 хвилин і завершився з рахунком 2:6, 4:6.

Варто зауважити, що це була перша зустріч спортсменок на корті. Світоліна виконала 1 ейс, допустила 1 подвійну помилку, реалізувала 5/10 брейк-поінтів. Їй вдалося виграти лише 1 гейм на подачі.

Нагадаємо, у вересні Світоліна перемогла на грунтовому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Страсбурзі. У фіналі першій ракетці України протистояла представниця Казахстану Олена Рибакіна. Примітно, що це був п'ятнадцятий титул в кар'єрі Світоліной, вона дев'ята в світі за цим показником серед діючих тенісисток.