Харківська шашистка обіграла росіянку і стала чемпіонкою світу

Харків'янка також виявилася кращою в блискавичній грі

З 15 по 23 жовтня в Туреччині проходив Чемпіонат світу з шашок-64. Харків'янка Юлія Макаренкова завоювала три золоті медалі. Про це розповіли в прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Відзначається, що в класичній грі харків'янка набрала дев'ять очок, перемогла у фіналі росіянку Жанну Бупєєву. Макаренкова також виявилася кращою в блискавичній грі, а також здобула перемогу в швидкій грі в складі збірної України. Бронзову медаль серед чоловіків у класичній грі отримав харківський гросмейстер Юрій Анікєєв.

Читайте також: Харківські борці успішно виступили на Кубку України. Змагання проходили серед чоловіків і жінок, в них взяли участь спортсмени з різних регіонів України, а також борці з Азербайджану, Молдови, Польщі, Франції. За підсумками змагань харківські борці завоювали шість нагород: 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові.