Харківський мільйонер прокоментував поразку російських гімнасток на Олімпіаді

Сапронов підтримав російських спортсменів і вилаяв російську державу

Харківський бізнесмен Юрій Сапронов прокоментував гучний скандал з художньою гімнастикою на Олімпіаді в Токіо. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Не вірю я, що всі судді з художньої гімнастики змовилися. Просто ізраїльтянка була кращою у багатоборстві (не в стрічці, а по сумі 4-х видів). Болгарія була кращою у Командних змаганнях. РФ отримала два "срібла" у виді спорту, в якому не програвала з 1996 року. Так буває, це спорт", - написав Юрій.

Нагадаємо, російська гімнастка Діна Аверіна завоювала срібну медаль Олімпійських ігор в Токіо в особистому багатоборстві, її сестра Аріна стала четвертою. "Золото" Ігор у Токіо виграла ізраїльська гімнастка Ліною Ашрам. Сама Діна переконана, що її засудили, оскільки ізраїльтянка впустила стрічку, що є грубою помилкою.

"Про що я? Про дикий крик РашСМІ та РашТВ, де все колишні "економісти", "політологи", "вірусологи" стали суддями-експертами з художньої гімнастики. Художня гімнастика в РФ це .... Не буду писати, самі зрозумієте. Це просто безсила злоба. Як і слова пана Путіна про політичне переслідування (від Миру) тому, що в Токіо заборонений російський Прапор і російський Гімн. Багаторічний державний допінг у спорті, а переслідування. Політичні. Мені вкрай шкода спортсменів РФ. Вони працюють до крові та поту, як і всі інші спортсмени. Вони просто живуть у поліцейській, лицемірній державі", - поділився своєю думкою Юрій Сапронов.

ДОВІДКА. Українці завоювали на Олімпіаді в Токіо 19 нагород: 1 золоту, 6 срібних і 12 бронзових медалей. Росія завоювала 71 медаль: 20 золотих, 28 срібних і 23 бронзових. На першому місці по медалях США, а на другому - Китай.
Джерело: https://www.facebook.com/

Валерий

11 серпня 2021, 07:14

Израильтянка уронила ленту. А это грубое нарушение правил. Я сторонник соблюдения установленных правил. Сегодня начхали на правила против России, завтра тоже сделают в интересах другой страны. Спорт постепенно превращается в идеологический унитаз.

Ася

10 серпня 2021, 16:30

А действительно кто это,я впервые о нём слышу,очень видимо знаменитый.Конечно это политика,ёли пали,не знали кого впихнуть на первое место,но нашли всё же,потому что сша не имеют пластики,они как роботы,вот они как раз под допингом пожизненно,но им ведь можно.Троляки не отвечайте,я вижу отлично кто есть кто

Алексей

10 серпня 2021, 08:01

Не согласен с этим .., как и со многими .. тут )) Конечно, русских засудили, "случайно" пропустив вперёд как Израиль в личном многоборье, так и Болгарию - в командном. Ключевая задача в последние дни Олимпиады была - обеспечить сша первое место, а великобритании - четвёртое, впереди России

Евгений

9 серпня 2021, 17:13

Юрий, Харьков, помойму мое никого не заслуживала, я лично болел за наших а россиянок вообще не надо было допускать к олимпиаде. Нечего этим скрепным потребителям допинга там делать.

Евгений

9 серпня 2021, 17:10

Ляля Жерновская, а ты в каком государстве живёшь? Почему не на мове пишешь?

Юрий, Харьков

9 серпня 2021, 16:24

Этот миллионер также разбирается в женской художественной гимнастике, как свинья в апельсинах, весь МОК засуживал россиян, где это было возможно...

Faust

9 серпня 2021, 07:57

В моем понимании миллионер это конченвй ворбгаж эх

НеГей неМоскаль

9 серпня 2021, 07:41

Ляля Жерновская, спасибо деточка, что подсказала, что в Украине фашизм, а то мы и не знали. А я то думаю, куда же это подевались все мальчики в трусиках да снегири? Наверное, съели. Про голод тебе телевизор ещё не говорил?

леля

9 серпня 2021, 06:58

Экономистам, политологам и вирусологам о художественной гимнастике высказываться нельзя, а харьковским миллионерам можно!

Eugen

9 серпня 2021, 06:55

Ляля Жерновская, о чем ты квокчешь, квоча? Все мужик написал верно! Злобненькие вы дуры! А вся ваша злоба от недо#ба!

А

9 серпня 2021, 00:39

Я как харьковчанин впервые слышу об этом человеке. А российских спортсменок явно засудили

Алекс.

8 серпня 2021, 21:00

С каких пор какой-то харьковец спец в художественной гимнастике? Он даже боится написать Россия.

Ляля Жерновская

8 серпня 2021, 14:46

А в каком ,,государстве" живет этот миллионер?? Почему не на мове пишет? Ведь его государство для ,,коренных" народов! Ведь а ,,его государстве" фашизм и нацизм процветает! Не знал, миллионер??

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися