Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Монтерреї

Харків'янка в двох сетах переграла представницю Білорусі

Вихованка харківської школи тенісу Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Монтеррея в одиночному розряді.  Нашої спортсменки вдалося здолати 140-ю ракетку світу Ольгу Говорцову.

У першій половині гри українка віддала суперниці свою подачу, втім потім реабілітувалася і виграла у представниці Білорусі дві подачі.  У другому сеті Світоліна довела матч до перемоги з рахунком 6: 3, 6: 4.  Всього тенісистки провели на корті годину і 19 хвилин.  Наступною суперницею першої ракетки України стане 17-річна Лейла Фернандес з Канади, яка минулого тижня стала фіналісткою турніру WTA в Акапулько.  Матч між ними повинен початися в ніч з 6 на 7 березня.

Раніше портал "Коментарі. Харків" повідомляв, що національний олімпійський комітет визнав харківського борця греко-римського стилю Семена Новікова кращим спортсменом лютого 2020 року, а його наставника Юрія Тимченко - найкращим тренером.