Метро Харкова продовжать використовувати як бомбосховище, – Терехов

Міський голова Харкова Ігор Терехов заявив, що через обстріл обласного центру в харківському метрополітені обладнують спеціальні місця на станціях, де можна буде сховатися.

Міський голова Харкова Ігор Терехов заявив, що через обстріл обласного центру в харківському метрополітені обладнують спеціальні місця на станціях, де можна буде сховатися. Про це стало відомо зі звернення мера Харкова, яке він опублікував у соціальних мережах.

За його словами, при обстрілах і ракетних атаках необхідно перебувати в безпечних місцях, йдеться про притулки, підвали та станції метро. Терехов зазначив, що рух поїздів не зупинятиметься, проте буде виділено спеціальні сектори на станціях, де люди зможуть перечекати обстріли.

Нагадаємо, що Ізюмський район Харківської області є одним із найгарячіших напрямків, який російські окупанти використали для наступу в район зони Операції об'єднаних сил. На сьогоднішній день їх задум не увінчався успіхом, українські воїни стримують натиск загарбників та активно контратакують.

Російські окупанти продовжують атакувати в районі лінії зіткнення на Донбасі, а також у районі Сєверодонецька та Лисичанська, щоб вийти на межі Луганської області та оточити вищезгадану агломерацію. На Запорізькому та Миколаївському напрямках противник не проводить активних наступальних дій, на цих ділянках йдуть артилерійські дуелі.

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну, назвавши цей акт агресії "спеціальною військовою операцією". Однією метою супротивника була саме окупація Харкова, проте ворожі війська так і не змогли досягти успіхів у місті. Сьогодні ЗСУ проводять контрнаступальні дії на півночі від Харкова та поступово женуть супротивника за лінію державного кордону.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися