Нацполіція показала “госпіталь” окупантів в Ізюмі

У Нацполіції показали вигляд приміщення, у якому надавали медичну допомогу російськи військовим в Ізюмі

Слідчі і криміналісти Національної поліції оглянули так званий госпіталь російських військових в Ізюмі. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Національної поліції України. 

“Імпровізовані "палати" були облаштовані безпосередньо у підвальних приміщеннях. Зважаючи на сліди крові, поранені лежали прямо на підлозі. Саме тут, у жахливих антисанітарних умовах, їм надавали так звану медичну допомогу”,- повідомили в поліції.

На вході до будівлі була встановлена російськими військовими розтяжка. “Подарунок” уміло знешкодили поліцейські вибухотехніки.

У Нацполіції повідомили, що у період окупації знайдений “госпіталь” був закритим об’єктом. Сюди потрапляють тільки поранені російські військові. 

Фахівці Нацполіції під час огляду приміщення знайшли шприці, перев’язувальні матеріали, медпрепарати, милиці. Термін придатності цих речей датований 50-60-ми роками минулого століття. 

Також у приміщенні виявили одяг зі слідами крові та розпароване б/у взуття.

Знайдені речі фахівці Нацполіції долучили до матеріалів кримінального провадження. Речі допоможуть встановити, хто і кого “лікував” у цьому “госпіталі”.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що в Ізюмі тривають аварійно-відновлювальні роботи. Фахівці ДСНС проводять розчищення території від уламків, розмінування місцевості. Місцевим мешканцям надають будівельні матеріали для ремонту житла. Громадянам також надають психологічну підтримку - допомогу спеціалістів отримали 97 осіб. Також спеціалісти ДСНС підвозять воду, адже в деокупованих населених пунктах відсутнє централізоване водопостачання. Комунальники ремонтують водопровідні мережі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися