В Ізюмі оголосили евакуацію: кому доведеться залишити домівку

Жителів Ізюму розселять у Харківській, Полтавській та інших областях України

Попри те, що у деокупованому Ізюмі потроху відновлюються нормальні умови для життя, зимуватимуть у рідному місті не всі мешканці. Місцева влада закликає громадян евакуюватися. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію депутата Ізюмської міської ради Максима Стрельника.

За його словами, напередодні холодів значна частина мешканців Ізюмської громади залишилися без даху над головою. І більшість будинків зазнали значних руйнувань, які не дозволяють вчасно підготувати приміщення до опалювального сезону. 

“Тож, для запобігання кризових ситуацій в зимовий період організовується безкоштовна евакуація всіх бажаючих, з подальшим розселенням в Харківській, Полтавській та інших областях України”, - повідомив місцевий депутат. 

Максим Стрельник наголосив, що це тимчасово міра. Він, від імені місцевої влади, закликав жителів скористатися можливістю евакуації до моменту відновлення критичної інфраструктури міста.

Щоб скористатися пропозицією потрібно подати письмову заяву на ім'я Ізюмського міського голови Валерія Марченка. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що мешканців із деокупованих населених пунктів розмістять у гуртожитках Харкова. Адже значна кількість населених пунктів Харківської області, які перебували у тимчасовій окупації, не готові до настання холодного періоду та майбутнього опалювального сезону. У населених пунктах немає електроенергії та водопостачання, тож відсутня можливість підключити теплопостачання. До того ж, вщент зруйновано багато житлових будинків у Куп'янську, Ізюмі, Балаклії та інших населених пунктах.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися