Смт Великий Бурлук на Харківщині тепер зі світлом

Електроенергію вже мають понад 4000 споживачів.

Сьогодні електроенергію підключили в смт Великий Бурлук та у 18-ти прилеглих населених пунктах. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Харківської ОВА ОлегаСинєгубова.

Повідомляється, що понад чотири тисячі абонентів вже підключені до живлення, також підключили місцеву лікарню, школу, каналізаційно-насосну станцію, об'єкт водопостачання та адміністративні будівлі.

Крім того, у громаді також з'явився більш якісний мобільний зв'язок та інтернет.

"Дякуємо нашим енергетикам та вибухотехнікам ДСНС, разом поступово повертаємо деокуповані території до життя", – написав очільник області.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Продовжуютьсяроботи на газопроводах сіл Ізюмщини.

Після розмінування вибухотехніками ДСНС газовики приступили до відновлення газопостачання у звільненому Ізюмі. Перші 500 родин міста вже мають вдома газ. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

Наразі ведуться роботи по відновленню газопостачання у 15 селах Ізюмщини. Там підключено до газу уже близько 900 домоволодінь.

Також тривають роботи і в селах Балаклійщини. Повідомляється, що одночасно пуско-налагоджувальні роботи з відновлення газопостачання здійснені у селах Грушівка, Благодатівка, Нечволодівка та Московка Куп'янського району. Також відбуваються відновлювальні роботи в селищі Волохів Яр Чугуївського району.

"Дякую нашим газовикам за їхню самовіддану працю. Загалом за добу вони підключили газ до понад 3000 будинків Ізюмського, Куп‘янського, Чугуївського та Харківського районів області. Роботи з відновлення газопостачання тривають", - зазначив Олег Синєгубов.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися