У Харкові починають працювати кафе і ресторани: є навіть безкоштовні обіди

Відкриваються і нові кафе в Харкові.

Станом на початок 2023 року у Харкові працюють близько 50% від довоєнної кількості закладів ресторанного бізнесу. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" х посиланням на аналіз Харківської міської ради.

Поступово відновлюють свою роботу мережі ресторанного господарства: "Маранелло", "Якіторія", "Мафія", "Япошка", "Good Time", "Арома кава", "Львівські круасани" (загалом відкрито 32 заклади цих мереж). Також працюють заклади на території саду ім. Шевченка ("Кристал", "Той самий Баранчик", "Villa Tartufo", "Ті Амо", "Зоопарк"), у центральній частині міста ("Феліче", "Імбирний пряник", "Париж", "Some like it hot", "Koritza", "Аргентина гриль") та в інших районах ("Меркурій", "Рашель", "Zori", "Корона", "Трактор") тощо.

Також відкриваються нові заклади, зокрема, в другій половині 2022 року почали роботу кафе "Люди", "Vilena’s Pies & Burgies", "Трипіччя", "Бункер" та ін.

Крім того, 13 підприємств продовжують готувати безкоштовні обіди для українських захисників, лікарів, літніх людей та всіх, хто цього потребує. Серед них - "Вечірні зорі", "Навруз", "Шоті", "Шоті-парк", "Пробка", "Япошка", "Пюре" та ін. Крім того, чимало закладів проводять різноманітні благодійні акції та інші заходи для підтримки ЗСУ або незахищених верств населення міста та переселенців.

Частина закладів забезпечені генераторами та іншими джерелами автономного живлення для безперебійної роботи та обслуговування своїх гостей на випадок тривалого відключення електроенергії ("Koritza", "Bufet", "Basta lounge" та ін.).

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

ООН направила на Харківщину фури з гуманітарною допомогою: хто отримає

12 січня начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов провів робочу зустріч із гуманітарною координаторкою ООН в Україні Деніз Браун. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Очільник ОВА подякував за системну допомогу для Харківської області, а також за швидке реагування на всі запити, які подаються. 

"Наразі є три основні напрямки на Харківщині, які потребують особливої уваги, кожен має свої проблеми – Ізюм, Куп’янськ, Вовчанськ. Наприклад, в Ізюмі вдалося відновити роботу 6 котелень із 23, інші мають серйозні руйнування. А от у Куп’янську навпаки – цілі котельні, але значно пошкоджена житлова інфраструктура і місто піддається обстрілам", – зазначив Олег Синєгубов. 

Він наголосив, що найскладнішою ситуація залишається у Вовчанську, оскільки до вторгнення місто отримувало газ через рф. Наразі там можливе електричне опалення. До того ж місто й досі потерпає від обстрілів.  

"В усій області ми розгортаємо мережу Пунктів Незламності, наразі вже функціонує 322. Загалом плануємо відкрити 500-600 Пунктів Незламності, тому для цього ще необхідне певне обладнання", – підкреслив очільник ОВА. 

Деніз Браун зазначила, що учора команда ООН доставила у Куп’янськ 10 фур із гуманітарним вантажем. Зокрема, було передано набори для швидкого ремонту, медикаменти, одяг та ковдри, а також індивідуальні обігрівачі.

"Як тільки закінчиться та допомога, яку ми доставили, то надішлемо ще. Це питання перебуває на постійному контролі. Насправді там на день майже по 50 запитів. Будемо закривати всі питання, які зможемо", – сказала Деніз Браун.

Невдовзі таку ж гуманітарну допомогу від ООН планують відправити до Вовчанська.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися