Прославляла в соцмережах росію: що буде мешканці Харківської області

Жінка з Мерефи піде під суд за підтримку окупантів.

Прокурори викрили чергову прихильницю "руського миру": підтримувала на просторах інтернету дії держави-агресорки. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру мешканці м. Мерефа за фактом поширення матеріалів, у яких міститься заперечення тимчасової окупації частини території України, виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, вчиненого повторно (ч. 2 ст. 436-2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, жінка активно підтримувала "руський мир" на просторах інтернету. Так, на власній сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі вона систематично поширювала проросійські дописи на підтримку дій російської армії, країни-агресора та прославляла очільника РФ.

В одному з дописів, поширених жінкою, черговий кремлівський наратив: "Осетины подъехали. А там уже резерв их Чечни подтянулся. СОБР из Беларуси опять тоже там. Братья из Сирии приехали. А сербские братья все 8 лет были на Донбассе! Работайте братья!".

Правооохоронці викрили шанувальницю "руського миру".

Досудове розслідування проводять СВ ВП №3 Харківського РУП №1 ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Харківській області.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

ООН направила на Харківщину фури з гуманітарною допомогою: хто отримає

12 січня начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов провів робочу зустріч із гуманітарною координаторкою ООН в Україні Деніз Браун. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Очільник ОВА подякував за системну допомогу для Харківської області, а також за швидке реагування на всі запити, які подаються. 

"Наразі є три основні напрямки на Харківщині, які потребують особливої уваги, кожен має свої проблеми – Ізюм, Куп’янськ, Вовчанськ. Наприклад, в Ізюмі вдалося відновити роботу 6 котелень із 23, інші мають серйозні руйнування. А от у Куп’янську навпаки – цілі котельні, але значно пошкоджена житлова інфраструктура і місто піддається обстрілам", – зазначив Олег Синєгубов. 

Він наголосив, що найскладнішою ситуація залишається у Вовчанську, оскільки до вторгнення місто отримувало газ через рф. Наразі там можливе електричне опалення. До того ж місто й досі потерпає від обстрілів.  

Деніз Браун зазначила, що учора команда ООН доставила у Куп’янськ 10 фур із гуманітарним вантажем. Зокрема, було передано набори для швидкого ремонту, медикаменти, одяг та ковдри, а також індивідуальні обігрівачі.

"Як тільки закінчиться та допомога, яку ми доставили, то надішлемо ще. Це питання перебуває на постійному контролі. Насправді там на день майже по 50 запитів. Будемо закривати всі питання, які зможемо", – сказала Деніз Браун.

Невдовзі таку ж гуманітарну допомогу від ООН планують відправити до Вовчанська.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися