У Харкові мешканці зруйнованих квартир отримали масляні обігрівачі

Обігрівачі видали мешканцям Салтівського району у Харкові.

Мешканці Салтівського району, квартири яких постраждали внаслідок ворожих обстрілів, отримали масляні обігрівачі. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті по роботі з громадськими об’єднаннями, передача обладнання відбулася за ініціативою Харківського міського голови Ігоря Терехова та за сприяння Християнської церкви "Спокута".

"Салтівський район – один з найбільш постраждалих за цей час. Міська влада та представники волонтерських рухів роблять все можливе для підтримки та забезпечення умов життя харків'ян, які цього потребують", - зазначив директор департаменту Нікіта Стєрін.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові біля "Металісту" сталася складна аварія

Бригади комплексу "Харківводовідведення" ведуть відновлювальні роботи на аварійній ділянці каналізаційного колектора діаметром 600 мм на вул. Плеханівській у Слобідському районі. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомив начальник районної експлуатаційної дільниці Віталій Пилипенко, аварійна ситуація на технічно зношеній ділянці трубопроводу сталася увечері 5 січня на території стадіону "Металіст". За його словами, ремонтники негайно приступили до її локалізації та виконали масштабний обсяг підготовчих та земляних робіт при глибині залягання колектора 6 м.

"На сьогодні завершили перший етап - замінили 23 м трубопроводу методом санації. Також реконструювали чотири каналізаційні колодязі, збільшивши їхній діаметр до 1500 мм. Відновлювальні роботи на ділянці закінчили, впорядковуємо місце розриття", - зазначив Віталій Пилипенко.

За його словами, цей колектор приймає стоки з кількох мікрорайонів центральної частини міста та безпосередньо зі Слобідського району. Щоб не створювати незручностей харків'янам та не відключати послуги, на місці аварії налагодили паралельне перекачування стічних вод.

Також він повідомив, що зараз бригади готуються до оновлення другої ділянки трубопроводу завдовжки 20 м.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися