Мешканці Харкова та області можуть дізнатися все про протезування кінцівок

Можна обговорити складні випадки протезування та реабілітації.

В Україні працює "гаряча лінія" з питань протезування кінцівок. Звернутися можна за телефоном: 050 177 68 39. Про це повідомила радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності Тетяна Ломакіна, інформують "Коментарі. Харків".

Фахівці "гарячої лінії" зможуть відповісти на широке коло питань, зокрема:

– як отримати протез кінцівки в Україні?

– які протези можливо отримати в Україні?

– де в Україні виготовляють якісні протези?

– як підготуватися до протезування?

– як навчитися користуватися протезом?

Ініціатива спрямована на покращення та розвиток вітчизняної галузі протезування кінцівок, впровадження якісних технологій протезування та на підтримку осіб, які втратили кінцівки.

Проєкт працює в Україні з 2015 року, залучаючи фахівців з США, Великобританії, Канади, Австралії та країн Європи, у партнерстві з міжнародними та українськими фондами, компаніями, підприємствами.

Крім допомоги людям, яким потрібно протезування кінцівок, Protez Hub проводить вебінари для фахівців, де вони мають змогу обговорити складні випадки протезування та стратегію реабілітації.

picture

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові два дні громадський транспорт курсуватиме зі змінами

Рух трамваїв на вул. Героїв Праці, від вул. Шевченка до вул. Академіка Павлова, та на вул. Шевченка, від вул. Героїв Праці до розворотного кола "Журавлівський гідропарк", буде припинений з 10:00 до 15:00 25 та 26 січня. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов’язано з аварійним ремонтом контактної мережі.

На час робіт трамваї курсуватимуть так:

№27: розворотне коло "Новожанове" - вул. Москалівська - вул. Гольдбергівська - вул. Молочна - пл. Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Академіка Павлова - ст. м. "Героїв праці";

№28: розворотне коло "Новожанове" - вул. Москалівська - вул. Гольдбергівська - вул. Молочна - пл. Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Академіка Павлова - вул. Семиградська - вул. Віринська - вул. Мойсеївська - вул. Шевченка - розворотне коло "Журавлівський гідропарк".Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися