Жителі Харківської області долучаються до «Армії відновлення»

Безробітні та бажаючі можуть долучитися до робіт з відновлення.

Державна ініціатива "Армія відновлення" з залучення безробітних до суспільно корисних робіт стартувала в Україні торік. У січні 2023 року до проєкту долучилася і Харківщина. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Участь жителів Харківської області в "Армії відновлення" стала можливою після вдосконалення Урядом відповідного Порядку та врегулювання питання організації суспільно корисних робіт у районах ведення бойових дій.

Як повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська, на сьогодні такі роботи вже організовано у 8 громадах 5 районів області: Богодухівського – Богодухівська, Валківська, Краснокутська, Золочівська громади; Куп’янського – Шевченківська громада; Красноградського - Сахновщинська громада; Чугуївського – Чугуївська міська громада; Харківського – Роганська громада.

 

"Перелік громад, які долучаються до "Армії відновлення", постійно збільшується. Люди виконують вантажно-розвантажувальні роботи, заготовляють дрова для опалення, здійснюють ремонтно-відновлювальні роботи на об’єктах забезпечення життєдіяльності, розбирають завали, працюють у Пунктах Незламності тощо", – розповіла Віта Ковальська.

Заступниця начальника ХОВА підкреслила: в районах, які внесено до єдиного переліку територій ведення бойових дій, безробітних залучають до суспільно корисних робіт тільки за їх згодою.

"У Харківській області "Армія відновлення" вже налічує 57 робітників, згодом планується залучити ще близько 600 людей. Дякую кожному, хто зараз працює. Навіть якщо через російську агресію ви втратили роботу, участь у суспільно корисних роботах – це можливість долучитися до перемоги на трудовому фронті", – зазначила Віта Ковальська.

Зарплату за суспільно корисні роботи визначено на рівні не нижче мінімальної, тобто 6700 гривень. Всього на 1 квартал 2023 року з Фонду державного соціального страхування України для Харківщини на фінансування суспільно корисних робіт передбачено майже 5,5 мільйона гривень.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У ЦНАП Харкова з’явилися нові послуги (ПЕРЕЛІК)

У ЦНАП міста Харкова відновлено надання послуг у сфері земельних відносин Державного земельного кадастру. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Окрім цього, надаються консультації кадастровим реєстратором з 9:00 до 16:00 у вівторок та четвер у ЦНАП міста Харкова (Гімназійна набережна, 26).

Таким чином, зараз у ЦНАП загалом надається 191 адмінпослуга.

Актуальний перелік послуг доступний за посиланням.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися