Іспанія надасть допомогу жителям Харкова та області: подробиці

Посол Іспанії підтвердив наміри підтримувати Україну та Харків.

Керівники Харкова та області провели зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопесом-Арандою Хагу.

Під час зустрічі сторони обговорили ключові напрямки гуманітарної підтримки з боку Іспанії, а також поточну ситуацію у Харкові та Харківській області.

Рікардо Лопес-Аранда Хагу підтвердив наміри й надалі підтримувати Україну у визвольній війні та наголосив на важливості підтримки України світом.

"Я захоплююся силою та мужністю українців. Мета мого візиту - побачити на власні очі жахіття, які принесла війна, запевнити вас у нашій підтримці і ще раз показати всім, що відбувається в Україні, щоб уся міжнародна спільнота розуміла, наскільки сьогодні вам потрібна допомога", - наголосив посол.

У свою чергу міський голова Харкова Ігор Терехов подякував іспанцям за співпрацю та значну підтримку Іспанією України у війні.

"Харків постійно обстрілюють. У нас багато глобальних руйнувань: через обстріл 150 тисяч осіб залишилися без житла, 4500 житлових будинків тією чи іншою мірою зруйновані. Дякую за підтримку! Тільки разом нам під силу перемогти у цій війні", - наголосив мер.

Про нагальні проблеми області розповів представникам Іспанії і начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"На території Харківської області тривають активні бойові дії. Наразі під окупацією перебуває 29 населених пунктів. Загарбники щодня завдають ракетних і артилерійських ударів, в результаті яких гинуть та травмуються мирні жителі. ЗСУ протистоять російському агресору та завдають противнику втрат. Ми маємо дуже велику кількість викликів, які пов'язані з наслідками російського вторгнення, серед них – зруйновані житлові будинки у громадах, знищені об'єкти цивільної та критичної інфраструктури, школи, дитячі садки, лікарні, вищі навчальні заклади. Крім постійної допомоги нашим ЗСУ, ми намагаємося відновлювати в регіоні системи електро-, тепло-, та водопостачання; забезпечуємо населення продуктами харчування, одягом, медикаментами і необхідним обладнанням. На додачу до всіх цих викликів ми готуємося до активізації фронту по різним напрямкам і, в тому числі, у Харківській області", –  розповів Олег Синєгубов.

За словами Рікардо Лопеса-Аранди Хагу, переважна більшість громадян Іспанії підтримує політику уряду своєї країни і Євросоюзу у питаннях, пов'язаних із наданням допомоги українському народові.

"Я не міг не відвідати Харків, щоб особисто засвідчити своє захоплення результатами вашої роботи. На сьогодні Україна отримала від Іспанії найбільше гуманітарної допомоги, у порівнянні з країнами світу, яким колись допомагали. Ми й надалі підтримуватимемо вас. Цього разу хочемо передати електрогенератори для Пунктів Незламності у Харківській області. Крім цього, Іспанія приймає велику кількість українців, які тимчасово покинули свій дім через російське вторгнення. Ми готові й надалі приймати у себе громадян України", – заявив Рікардо Лопес-Аранда Хагу.

Він також додав, що Іспанія гарантувала значні кошти для відновлення нашої держави після перемоги, а також допомагатиме у процесі європейської інтеграції.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У ЦНАП Харкова відновили послуги податкової (ПЕРЕЛІК)

Фахівці Головного управління Державної податкової служби у Харківській області відновили надання консультацій та послуг у Регіональному центрі послуг на пр. Тракторобудівників, 144. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили у ЦНАП міста Харкова, з 3 лютого там можна отримати такі послуги: 

- видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

- внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;

- приймання звітності.

Консультації надаються з таких питань: надання адміністративних послуг; отримання ЕЦП (електронного цифрового підпису); про строки подання податкової звітності, у тому числі в електронному вигляді; реєстрація РРО та КОРО.

Прийом здійснюється за попереднім записом - за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися