У Харкові діють графіки погодинних відключень

Триває відновлення енергосистеми після 15 масованої ракетної атаки.

В Харкові після аварійного ремонту частково повернуто в роботу одну з теплових електростанцій, а також знову працює в мережі один з об’єктів магістральних мереж НЕК "Укренерго". Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію енергокомпанії.

Критична інфраструктура міста повністю заживлена, продовжується робота над можливістю повного відновлення електропостачання міста та області.

Все ще діють мережеві обмеження у Житомирській та Харківській областях, які призводять до необхідності застосовувати графіки погодинних відключень. Ці графіки складають і застосовують обленерго.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Світло є: у Харкові працюють над відновленням руху транспорту

Енергетики області продовжують працювати над відновленням енергосистеми, що отримала пошкодження через масовані російські обстріли. Сьогодні вночі було заживлено 100% абонентів м. Харків. Тривають роботи над відновленням руху міського електротранспорту. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

В області без електроенергії залишаються 15 тис. абонентів у Вовчанську, Старому Салтові та Слатиному. Але найближчим часом енергетики там також відновлять електропостачання, зазначив очільник області.

Екологічні збитки Харкову сягають 200 млрд гривень: подробиці

Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування відбулося сьогодні, 10 березня, у місті Харкові. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посланням на інформацію Харківської міської ради.

В рамках заходу Харківський міський голова Ігор Терехов доповів про поточну екологічну ситуацію в місті. Зокрема, він зазначив, що військова агресія стала одним із основних чинників забруднення навколишнього середовища. За попередніми підрахунками, завдані екологічні збитки сягають 200 млрд грн.

Мер зазначив, що через постійні обстріли у Харкові було пошкоджено понад 5,5 тис. об’єктів. Ці руйнування призвели до колосального накопичення будівельного сміття: залишків різноманітних матеріалів, пластику та скла, які потребують термінової переробки.

Ігор Терехов повідомив, що захоронення основної маси відходів здійснюється на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів, робота якого через регулярні обстріли була відновлена лише у вересні 2022 року. Протягом шести місяців сміття та відходи від руйнувань вивозилися на пр. Льва Ландау. Зараз на полігоні працює дробильна машина для переробки будівельного сміття, але її потужності не вистачає.

Також Ігор Терехов звернув увагу на погіршення показників атмосферного повітря. За його словами, через постійні обстріли у Харкові сталося чимало пожеж, у тому числі значних, які супроводжувалися викидами в атмосферу продуктів горіння.

"Впевнений, що разом ми знайдемо шляхи розв'язання зазначених проблем, реалізуємо всі поставлені завдання та відродимо міське еко-середовище", - наголосив мер Харкова.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися