Олег Синєгубов наголосив про стовідсоткове забезпечення інтернетом: де з’явиться StarLink

За час роботи Пунктів Незламності на Харківщині їх відвідало понад 126 тисяч громадян

Минулого тижня під час тривалої відсутності світла до Пунктів Незламності звернулися понад 41 тисяча жителів регіону. Люди отримали можливість зігрітися, зарядити пристрої, в окремих випадках отримували медичну допомогу.

Про це йшлося під час апаратної наради начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, інформують "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Зокрема, керівник ХОВА наголосив на необхідності стовідсоткового забезпечення Пунктів Незламності якісним Інтернетом: станціями StarLink та оптоволоконним підключенням.

Як повідомив директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол, всього станом на 15 березня в області функціонує 761 Пункт Незламності.

"Усі Пункти Незламності забезпечені засобами автономного опалення, електрогенераторами та тижневим запасом паливно-мастильних матеріалів", - зазначив Іван Сокол.

Зокрема, 400 пунктів розгорнуто військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування, а також відповідальним бізнесом; 73 пункти облаштувало ГУ ДСНС України у Харківській області; 10 пунктів діють на базі залізничних вокзалів.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

З Харківської області продовжують евакуювати людей

На Харківщині продовжується евакуація громадян з територій, які щодня зазнають ворожих обстрілів. Це питання обговорили під час апаратної наради 15 березня, інформують "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

"Приділяємо увагу кожній людині, яка потребує евакуації. Громадяни повинні бути розміщені у комфортних умовах відповідних закладів. До того ж необхідно і надалі проводити роз’яснювальну роботу щодо евакуації і запевнити людей, що від’їзд необхідний, аби зберегти їхні життя", – зауважив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Так, наступна евакуація передбачена 16 березня до інтернатних закладів Житомирської області.

"Ми відправляємо до Житомирської області 50 осіб. Це ті громадяни, яких ми вивезли зі службою цивільного захисту. На жаль, на місцях їхнього проживання постійно відбуваються обстріли, вони втратили житло, у деяких навіть постраждало здоров’я. Зокрема, це люди похилого віку, маломобільні громадяни. Спочатку ми їх розміщували в наших закладах, але людей стає все більше, тому виникала потреба у подальшій евакуації громадян", – розповів директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага.

Наразі в управліннях соціального захисту населення Харківщини на обліку перебувають майже 470 тисяч переселенців – це 385 тисяч сімей. З них 125 тисяч – пенсіонери, 83 тисячі – діти віком до 18 років.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися