Обстріл Харкова та області за добу: де сталися «прильоти»

У Харкові та області пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури.

Минулої доби російські окупанти обстріляли м. Харків та прикордонні населені пункти Чугуївського, Куп'янського, Харківського та Богодухівського районів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

У Харкові внаслідок удару ракетою С 300 пошкоджено освітній заклад, декілька автомобілів та вибито вікна в житловому багатоповерховому будинку. На щастя, без постраждалих.

Внаслідок обстрілу с. Гатище Чугуївського району пошкоджено щонайменше 3 приватні житлові будинки.

У с. Леміщено Золочівської громади масованими обстрілами фактично знищено 7 приватних будинків та об'єкти інфраструктури.

"За минулу добу піротехніки ДСНС обстежили біля 1 га території та знешкодили ще 88 вибухонебезпечних предметів.

На лінії зіткнення ворог здійснив чергову спробу вести наступальні дії в районі Гряниківки, але вкотре зазнав невдачі та відступив з втратами. Українські військові надійно тримають свої позиції та дають рішучу відсіч діям агресора", – зазначив очільник області.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

З Харківської області продовжують евакуювати людей

На Харківщині продовжується евакуація громадян з територій, які щодня зазнають ворожих обстрілів. Це питання обговорили під час апаратної наради 15 березня, інформують "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

"Приділяємо увагу кожній людині, яка потребує евакуації. Громадяни повинні бути розміщені у комфортних умовах відповідних закладів. До того ж необхідно і надалі проводити роз’яснювальну роботу щодо евакуації і запевнити людей, що від’їзд необхідний, аби зберегти їхні життя", – зауважив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Так, наступна евакуація передбачена 16 березня до інтернатних закладів Житомирської області.

"Ми відправляємо до Житомирської області 50 осіб. Це ті громадяни, яких ми вивезли зі службою цивільного захисту. На жаль, на місцях їхнього проживання постійно відбуваються обстріли, вони втратили житло, у деяких навіть постраждало здоров’я. Зокрема, це люди похилого віку, маломобільні громадяни. Спочатку ми їх розміщували в наших закладах, але людей стає все більше, тому виникала потреба у подальшій евакуації громадян", – розповів директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага.

Наразі в управліннях соціального захисту населення Харківщини на обліку перебувають майже 470 тисяч переселенців – це 385 тисяч сімей. З них 125 тисяч – пенсіонери, 83 тисячі – діти віком до 18 років.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися