На території Харківщини прикордонники виявили захід російських ДРГ: що це означає

Прикордонники зафіксували спроби заходу російських ДРГ на територію Харківщини

Російські загарбники продовжують спроби використання диверсійно-розвідувальних груп на Сумському напрямку та нещодавно ДРГ виявили і в Харківській області. Про це у телемарафоні "Єдині новини" сказав речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає Укрінформ.

"Як і раніше спроби використання ворогом диверсійно-розвідувальних груп найбільше фіксуються по Сумському напрямку, але за останні кілька тижнів групи ДРГ викривалися і в Харківській області. Водночас, як тільки такі групи викриваються, по ним відразу наноситься вогневе ураження і вони надалі відходять за лінію державного кордону", - сказав Демченко.

За його словами, наші бійці добре розуміють загрозу використання ворогом диверсійно-розвідувальних груп і те, що вони намагаються викрити позиції Сил оборони, по яких у подальшому наноситься вогневе ураження із застосуванням різноманітного озброєння з території Росії. І тому Україна має і протидиверсійні резерви, які при появі і викритті ДРГ спрямовуються в ті місця для того, щоб зачистити місцевість.

Демченко також зауважив, що в інженерному відношенні укріплювати лінію кордону наразі досить складно через російські обстріли території Чернігівщини, Сумщини, Харківщини. Тому "є такі території, де варто працювати саме протидиверсійним резервом”, - зазначив Демченко.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ.

Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Для цього є декілька способів – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися