На Куп'янському напрямку ЗСУ змінять тактику: що відомо

В ISW зазначили те, що російські сили намагаються повернути собі ініціативу в Україні

Президент України Володимир Зеленський та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомили про намір посилити українську оборону на різних ділянках фронту, у тому числі на Куп’янському напрямку. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію зведення Інституту вивчення війни (ISW).

У зведенні значиться, що Володимир Зеленський 30 листопада заявив, що українські війська посилюватимуть свої укріплення на всіх критичних напрямках фронту. Йдеться про лінію Куп’янськ-Лиман, області на півночі та заході України, Херсонську область, але особливо наголосив на Авдіївському та Мар’їнському напрямах.

Також в ISW розповіли, що Головнокомандувач ЗСУ Залужний обговорив з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Брауном наступальні операції РФ на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

“У заявах Зеленського та Залужного, зокрема, зазначені ділянки фронту, де українські сили здебільшого зосереджуються на оборонних операціях, такі як лінія кордону Харківської та Луганської областей (між Куп’янськом та Лиманом), більша частина Донецької області (ймовірно, мається на увазі Бахмут та Авдіївка). Ці заяви загалом узгоджуються з оцінкою ISW про те, що російські сили намагаються повернути собі ініціативу в Україні, принаймні з середини листопада, проводячи кілька одночасних наступальних операцій у районах, де українські сили перейшли в основному до оборонних дій”, – додали аналітики.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, як вивозили дітей з Куп'янського району.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися