Як на Харківщині будують фортифікаційні споруди, щоб утримати території

Будівництво фортифікаційних споруд на Харківщині триває з весни минулого року

Побудова фортифікаційних споруд на Харківщині на лінії фронту з РФ продовжується, про це в етері національного телемарафону розповів начальник ХОВА Олег Синєгубов, інформують "Коментарі. Харків".

"З моменту деокупації території області, ще з весни минулого року, ми будуємо ці фортифікаційні споруди для того, щоб ці території наші воїни змогли відстояти, тому що звільнити це півсправи і інша справа – дійсно ці території утримати. Тому у нас є чіткий план на вимогу президента. Ті завдання, які в нас були, вони вже на завершальному етапі. І знову ж таки, у нас є нові завдання, які поставив президент щодо посилення обороноздатності нашої території, ми, звичайно, будемо їх реалізовувати", – розповів Синєгубов.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківському метрополітені люди почали помічати воду: чи є підтоплення

У Харківському метрополітені пасажири почали помічати воду. За прикладом Київського метро, харків’яни почали хвилюватися, що це може буди підтопленням і станції метро можуть зачинити. Журналіст "Коментарі. Харків" звернулася за коментарем до пресслужби комунального підприємства "Харківський метрополітен", де пояснили, що це не підтоплення, а капель.

Чи є загроза затоплення метро у Харкові – читайте за посиланням.

Окупанти намагаються прорвати оборону на Харківщині: чи є успіхи

Російська армія продовжує тиснути на одному з напрямків Харківщини

Протягом минулої доби на фронті відбулося 99 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 5 ракетних та 68 авіаційних ударів, здійснив 88 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Авіаційних ударів зазнала Синьківка Харківської області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському напрямку в районах Синьківки, східніше Петропавлівки та Іванівки противник, за підтримки авіації, намагався прорвати оборону наших військ. Чи вдалося це – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися