Футбольний піар Терехова. В яку суму харків'янам може обійтися відродження "Металіста"

Чим ближче вибори харківського міського голови, тим все більшу роль в міській політиці починає грати футбол. Якого в Харкові, за великим рахунком, немає з 2016 року, коли збанкрутував "Металіст".

В останні дні в харківських ЗМІ та Телеграм-каналах з'явилася інформація про те, що нібито одного з кандидатів в мери міста Михайла Добкіна буде підтримувати футбольний клуб "Металіст-+1925". Однак достовірної інформації про причетність Добкіна немає. У той же час в.о. мера Харкова Ігор Терехов спільно з олігархом Олександром Ярославським не раз піднімали тему "відродження" Металіста "в ході передвиборчої кампанії.

Для початку варто трохи заглибитися в футбольні справи Харкова, щоб зрозуміти всю глибину питання.

"Металіст" помер - хай живе "Метал"

Харків, без сумніву, є футбольним містом і спорт має для його жителів особливе значення. До недавнього часу ФК "Металіст" був одним з лідерів українського футболу, і на радість місцевим уболівальникам становив серйозну конкуренцію грандам у вигляді "Динамо" і "Шахтаря", вигравав срібло українського чемпіонату і стабільно успішно виступав в єврокубках. Однак футбольна харківська казка закінчилася в 2016 році, коли "Металіст" припинив своє існування через відсутність фінансування. Ще до Революції Переваги Ярославський продав "Металіст" соратнику Януковича Сергію Курченку, який після Майдану втік до Росії і перестав фінансувати команду. У клуба накопичився майже мільярд гривень боргів перед гравцями і персоналом, і клуб припинив своє існування. Майно клубу - частина стадіону, тренувальна база, дитяча футбольна школа і т.д. були конфісковані в Курченка і передані у власність держави.

Відразу ж після банкрутства "Металіста" почалися спроби відродити клуб, але вже під іншою, нехай і схожою назвою. На сьогоднішній день "металістів" в Харкові відразу два. ФК "Металіст-1925" сьогодні досить успішно виступає в Першій лізі та має шанси пробитися в Прем'єр-лігу в наступному сезоні. У той же час зовсім недавно оформив вихід до Першої ліги ФК "Метал", власником якого є Євген Красніков - колишній гендиректор "Металіста" Ярославського.

Динаміки до недавнього часу млявого процесу відродження "Металіста" додали дострокові вибори харківського міського голови, призначені на 31 жовтня.

Базою для відродження "Металіста" тандем Терехова і Ярославського бачать пов'язаний через Краснікова з олігархом ФК "Метал". Ярославський вже прямим текстом обіцяє, що в наступному сезоні ФК "Метал" гратиме у Першій лізі під назвою "Металіст" і старою емблемою клубу. А Терехов особисто і під камери відвідує роздягальню "Металу", щоб привітати з успішним виступом у Другій лізі та підкреслити свою роль в підтримці клубу.

У скільки може обійтися харків'янам відродження "Металіста"

За всім цим піарним галасом харків'яни не дуже задаються питанням, а скільки цей футбольний піар Терехова коштуватиме міському бюджету, тобто самим харків'янам.

На останній сесії Харківської міськради 21 квітня міські депутати вже зробили перший крок до "відродження" Металіста ". Міськрада офіційно звернувся до облдержадміністрації з проханням передати у власність міської громади майно ФК" Металіст", конфісковане у Курченка. Терехов і Ярославський сповнені оптимізму, сподіваючись, що після того, як активи потраплять в муніципальну власність, оформити відродження клубу буде цілком реально. Однак поки невідомо, що робити з величезними боргами клубу (мова йде про суму понад 800 млн. грн.), без погашення яких до будь-яких змагань "Металіст" допущений не буде.

Ярославський в своїх інтерв'ю заявляв, що за борги Металіста відповідати не має наміру.

А недавно Ярославський підрахував, що для допуску "Металіста" до змагань на стадіон, базу та інші об'єкти потрібно витратити близько 10-11 млн.доларів і закликав владу "розглянути якомога швидше питання про відновлення інфраструктури".

Якщо платити за відродження "Металіста" будуть з міського бюджету, то, як бачимо, це обійдеться харків'янам в чималеньку суму.

А причому тут Добкін

Повернемося до звинувачень на адресу Добкіна в "неетичному залученні футболу в політику". Як виявилося, вони виникли після того, що реклама матчу ФК "Металіст-1925" з'явилася на стіні офісної будівлі "АВЕК", що належить Олександру Фельдману, поруч з політичною рекламою самого Добкіна.

Тоді як сам Добкін не повідомляв про те, що витрачав гроші на "Металіст-1925", не робив ніяких публічних заяв про підтримку клубу, і не ходив у роздягальні, як, наприклад, Терехов. Рекламу на видному місці, як відомо, може оплатити хто завгодно.

Таким чином, закиди Добкіну в тому, що він піариться на футболі та на "Металісті-1925" як мінімум висмоктані з пальця. Тоді як ЗМІ не повідомляють про те, скільки податків харків'ян може піти на відродження "Металіста", про яке напередодні виборів мера Харкова став говорити Терехов.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Харьковчанин

28 жовтня 2021, 04:05

Правильно! Стадионы сейчас нужнее больниц в такое время пандемии! Людей ложить уже просто некуда, зато будет стадион! Видимо Терехов считает, что людей от коронавируса должен лечить футбол, а не врачи!!!

sdcfvdgvbds

29 липня 2021, 10:39

https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-Olym1.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-Olym2.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-Olym3.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-Olym4.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-Olym5.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-Olym6.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-Olym7.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-jap-v-slo-jp-tv-i11.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-jap-v-slo-jp-tv-i12.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-jap-v-slo-jp-tv-i13.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-jap-v-slo-jp-tv-i14.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tok-v-oly-ga-en1.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tok-v-oly-ga-en2.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tok-v-oly-ga-en3.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tok-v-oly-ga-en4.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-olym-p1.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-olym-p2.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-olym-p3.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-olym-p4.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-olym-p5.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-olym-p6.html https://fundacionactivate.org/ngx/video-tokyo-v-olym-p7.html

gereggg

28 липня 2021, 05:11

https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_live_2020_rmtg2_oz9imloilc3mk5pq https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_2020_2021 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_nhk-tv_2021_7_28 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/2021_tokyo-tv_2020 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_live_2021_2020 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_free_2020_2021_7_28 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_tokyo_2021_7_28 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_live_update_summer_olympics_tokyo_2021_live_free_streaming_tv_kaydgmccdj76psujzui4za https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_live_update_summer_olympics_tokyo_2021_live_free_streaming_tv_yqydihlucleo-kt_gh610w https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_watch_online_2021_tokyo_olympics_live_streams_free_games_qoi3eroolwotdmnkmsrzeq https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_watch_online_2021_tokyo_2020_olympics_live_streams_free_games https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_online_2021_us_tokyo_2020_olympics_live_streams_free_games https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_free_2021_europe_tokyo_2020_olympics_live_streams_free_games https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_live_tv_2021_canada_2020_olympics_live_streams_free_games https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_free_tv_australia_tokyo_2020_olympics_live_streams_free_games_2021 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_watch_tv_new_zealand_tokyo_2020_olympics_live_streams_free_games_2021 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_watch_live_oceania_tokyo_2020_olympics_live_streams_free_games_2021 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_watch_great_britain_tokyo_2020_olympics_live_streams_free_games_2021 https://www.durhampa.org/dfgdfggfg/_livestream-tv_summer_olympic_games_tokyo_2020_live_free_2021_olympics_live_online_tv

wasdxfgesrdf

27 липня 2021, 12:42

https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/summer-olympics-2021-live-streaming-free https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/watchfree-tokyo-olympics-2021-live-stream-online https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-japan-vs-chili-2021 https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-japan-vs-chili-free https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/tokyo_2020_vs_2020_2021_7_27_free https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/_tokyo_2020_vs_2020_2021_7_27_hd https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/_live_vs_2020_2021_7_27_free https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-vs-2020-2021-727 https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/summer-olympics-2021-live-streaming-free https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/watchfree-tokyo-olympics-2021-live-stream-online https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-japan-vs-chili-2021 https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-japan-vs-chili-free https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/tokyo_2020_vs_2020_2021_7_27_free https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/_tokyo_2020_vs_2020_2021_7_27_hd https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/_live_vs_2020_2021_7_27_free https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-vs-2020-2021-727 https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html

wasdxfgesrdf

27 липня 2021, 12:41

https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/summer-olympics-2021-live-streaming-free https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/watchfree-tokyo-olympics-2021-live-stream-online https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-japan-vs-chili-2021 https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-japan-vs-chili-free https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/tokyo_2020_vs_2020_2021_7_27_free https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/_tokyo_2020_vs_2020_2021_7_27_hd https://www.blackinfantsandfamilies.org/3270/_live_vs_2020_2021_7_27_free https://www.arrm.org/blogs/sudir-vai/2021/07/27/live-vs-2020-2021-727 https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://www.wixfilters.com/abk/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://www.bluechipmarketing.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://macsautomotivellc.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp01.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp02.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp03.html https://bourgsupermarket.com/videos-chi-v-jap-tokyo-woman-live-jp04.html

ioiuouio

18 липня 2021, 04:37

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Александр

16 червня 2021, 16:48

Ремонт стадиона за деньги Терехова. А миллионы потратить на ремонт дорог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися