Троє обраних депутатів відмовилися від своїх мандатів в Харківській міськраді

З міського парламенту вийшли представники "Слуги народу" і "Європейської солідарності"

Харківська міська територіальна виборча комісія 12 листопада прийняла три заяви про відмову від депутатського мандата. Про це повідомляє ТВК.

Так, від депутатського мандата відмовився генеральний директор "Турбоатома" Віктор Суботін, який був обраний від партії "Слуга народу". Він також пройшов до Харківської обласної ради. Замість Суботіна комісія визнала обраним депутатом Харківської міської ради Анжеліку Крутову, яка зараз обіймає посаду директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Крім того, від мандата відмовився обраний від "Європейської солідарності" Сергій Чебишев, який також пройшов до облради. Замість нього обраним депутатом Харківської міськради визнаний лікар-психіатр Харківського міського психоневрологічного диспансеру Ірина Гончарова.

Від мандата відмовилася і обрана від "Європейської солідарності" Алла Ройтблат, яка також пройшла до облради. Замість неї обраним визнаний Руслан Агібалов.

Як повідомляли "Харків. Коментарі "раніше, в Харкові суд прийняв позов кандидата в депутати від" Слуги народу "Олексія Ваца, і визнав вибори до міськради недійсними. "Є дуже серйозні порушення виборного законодавства при встановленні результатів виборів до Харківської міськради", - пояснив Вац свій позов. За даними пресслужби мерії рішення суду неможливо виконати без роз'яснень цього ж суду про те, як виконати це рішення. Оскільки вже близько 40 осіб зареєстрували як депутатів Харківської міськради з чого незрозуміло що з цими людьми робити.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися