Експерт розповів, хто і для чого піариться на будівництві Харківського зоопарку

Будівництво зоопарку в Харкові стало проєктом з освоєння бюджетних коштів і майданчиком політичного піару для в.о. міського голови Ігоря Терехова. Про це на своїй сторінці в Facebook заявляє політичний експерт Володимир Цибулько.

"В країні недавно до "Великого будівництва" додалося "Велике садівництво" - тепер ще мільярди на дерева підуть. Я говорив днями про це з друзями із Харкова, а вони, виявляється, вже п'ять років живуть поруч із мегапроєктом за кілька мільярдів - там реконструюють зоопарк. А сьогодні бачу новина: "Будівництво тераріуму в зоопарку Харкова подорожчало в чотири рази". Стало цікаво - а скільки ж тепер це коштує? Виявляється - 26 мільйонів гривень", - написав експерт.

Цибулько звертає увагу на те, що про витрати на будівництво зоопарку повідомляє Харківський антикорупційний центр (ХАЦ). Так, за його даними, у 2020 році на утримання бегемотів Харківська міськрада виділила 64 млн грн, а у 2021 році видатки зросли на 89 млн грн - до 153,5 млн грн.

"Житло для бегемотів у місті, де немає нормальних доріг, де величезна кількість людей проживає в будинках, які потребують ремонту, а відключення води, газу, світла - стало нормою! Далі: вольєр для мавп - 35 мільйонів! Перебудова туалету: три мільйони!" - зазначає політексперт.

За його словами, місцеві антикорупціонери кажуть, що на зоопарк у Харкові вже витрачено 2,5 млрд грн і проєкт стабільно поглинає величезні кошти з міського бюджету.

Есперт акцентує увагу і на тому, що в місті немає кошторисної документації на реконструкцію зоопарку і грошей, які вже виділили, вистачить тільки на половину робіт. Він зазначає, що будівництво зоопарку можна вважати проєктом по засвоєнню бюджетних коштів.

"Я не знаю, чи будуть харків'яни мати новий зоопарк і коли саме, але "чорну діру", яка тягне сотні мільйонів гривень з їх бюджету, вони вже мають... Потім, мабуть, будуть його робити кращим у світі. Ну а кошти в міському бюджеті завжди знайдуться. Це вони не завжди є на будинку або дороги. Ось, наприклад, Московський проспект у Харкові вже чотири роки ремонтують і не можуть відремонтувати", - пише Цибулько.

Політичний експерт також заявив, що реконструкція зоопарку - один із головних піар-активів виконувача обов'язки міського голови Харкова Ігоря Терехова, який хоче бути обраним мером у жовтні 2021 року. На думку Цибулька, проєкт "Зоопарк" за вартістю вже дорівнює кільком виборчим кампаніям.

Нагадаємо, нещодавно Харківський зоопарк оголосив черговий тендер по реконструкції будівлі тераріуму зоопарку вартістю 20 млн грн. За даними ХАЦ, у 2020 році зоопарк вже проводив тендер на реконструкцію цієї будівлі. Тоді було підписано угоду вартістю 6,6 млн грн, але вартість робіт у новому тендері збільшили.

Раніше "Коментарі" писали, чому Терехов затягує питання надання "почесного громадянства" для Кернеса.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


АСП

19 червня 2021, 16:12

Да че там тот зоопарк, мелочь. Вот тепловики отжигают от это да! Салтовское шосс район 8го хлеб завода, Тракторостроителей район Любавы, в 20 году копали клали новые трубы, бабки сняли. 21 год опять там же копают опять новые трубы но уже дороже. А вы бегемотам еды жалеете.

гандон герашенко

18 червня 2021, 10:31

Марина, тереочкин это шнуркодрот чавакоава сколько захочет чурка столько шнурков и повяжут а дохлым пиндосам покуй где валятся главное дохлих з нБу ВВП піднимати та никакої пілітики чисто дирмократія

Ксения

17 червня 2021, 18:29

предлагаю антикорупционному центру построить нечто подобное для харьковчан, т.е. обьекты типа парка Горького или зоопарка и так же "пиариться")))

Анна

17 червня 2021, 18:13

Собаки гавкают караван идёт. Терехов молодец. И Харьков самый красивый и чистый город Украины. Завидуй молча,эксперт хренов

Педро

17 червня 2021, 15:26

Ничего. Деньги лишь бумага. Не важно будет зоо или нет. Главное - процесс.

Виктор

17 червня 2021, 15:15

Евгений, я согласен.говорят под лежачий камень вода не течет.а тут работают со времён кернеса.

Виктор

17 червня 2021, 15:11

А кто назвал его экспертом?

Евгений

17 червня 2021, 13:27

Языком оно конечно легко а вот делом это уже не кнам да ? В других городах вообще не чего нет не дорог не зоопарка ,и т.д

Марина

17 червня 2021, 12:08

София, я с Вами полностью согласна! Харьков стал красивейшим городом. Новые проекты и новшества, в нашем городе, я поддерживаю. Недовольства, по поводу зоопарка, были с самого начала. Позже гудеть начали по поводу "звёздного неба" , на Сумской. Теперь опять зоопарк. Недовольные будут, а мы потихоньку будем строиться, украшать наш город клумбами и наводить порядки !

Гость

17 червня 2021, 09:28

Терехов, ты?

София

17 червня 2021, 09:13

Компания в которой я работаю, выполняет работы в зоопарке, это электронные ограждения для жывотных, и миллионы мы не видем, легко рассуждать людям которые ничего не сделали для своего города, Харьков будет и дальше жить и расцветать, и дороги у нас будут и подъезды отремонтируют, все потихоньку, а те кто критикует наш город и считает бюджет, господа у вас Харьков ничего не просил и не попросит, у нас хорошие руководители

ольга коваль

17 червня 2021, 08:24

да,у нас в Харькове ужэ очень давно повелось транжирить деньги городского бюджэта.Я недавно переселилась на улицу Звездную,а улицы нет,дажэ и намека..а наш транспорт..и перед выборами город покупает что-то новенькое,а что будем делать после...люди ау...может пора думать- кого выбирать.

Виктор Победитель.

17 червня 2021, 08:04

За выделенные деньги на зоопарк, Терехов построил очередной ОН КЛИНИК на пр. Московский 257 и имеет от этого неплохой гешефт. ИМХО.

Ольга

17 червня 2021, 07:09

А яблоки за непомерную. сумму для слона??

Алексей

16 червня 2021, 21:55

Уважаемый эксперт,что сделали вы для города ,для страны?

Анатолий

16 червня 2021, 21:46

В Украине не было доселе таких проектов зоопарка,поэтому приходилось переделывать многое уже по ходу строительства,а это удорожание и дай бог здоровья Терехову,что он таки решил закончить этот проект покойного Кернеса,а не отправил на полку,а мнение так называемых экспертов,это полная чушь и клевета,полных профанов,а в Харькове таки будет самый лучший зоопарк!

Алекс

16 червня 2021, 20:22

Сидит такое Цыболько в грязном Киеве по уши в дерьме Кличко и рассуждает о Харькове )))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися