У Харківській області люди залишилися без газу: що потрібно зробити

Через пошкодження мережі три села Красноградського району тимчасово залишились без газу

Внаслідок пошкодження сторонньою організацією розподільного газопроводу у Красноградському районі, без газопостачання залишились мешканці сіл:

- Покровське

- Іванівське

- Берестовенька.

Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської філії "Газмережі".

Ремонт пошкодженого газопроводу запланований на сьогодні – 7 листопада 2023 року.

"Просимо споживачів, які залишились без газу, самостійно перекрити крани перед газовими приладами для проведення ремонтних робіт і безпечного відновлення газопостачання", – закликають у "Газмережах".

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Генерал Сирський: окупанти нарощують зусилля, щоб захопити висоти на Куп’янському напрямку

На ділянці Ягідне - Куп'янськ-Вузловий противник зазнав значних втрат, зупинив активні дії і наразі проводить перегрупування. Про це повідомив Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, інформують "Коментарі. Харків".

"Силами 6 загальновійськової та 1 танкової армій противник продовжує вести наступальні дії в районі Куп'янського лісу, Першотравневого та Орлянського. Нарощує зусилля із захоплення панівних висот, оволодіння Синьківки та створення сприятливих умов для захоплення Куп'янська", – зазначає генерал.

У Харкові виявили сказ: куди звертатися за допомогою

У перший день листопада саме у місті Харків зареєстровано випадок сказу у безпритульної собаки (останній раз реєструвався в  середині 2021 року). Діагноз підтверджено Харківським філіалом "Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи".

Від безпритульної собаки, яку було відловлено працівниками КП "Центр поводження з тваринами" у Роганському житловому масиві (вул. Зубарєва) постраждало 2 особи, яких направлено на антирабічне лікування. Епідрозслідування випадку триває.

Також, на території Харківської області випадки сказу реєструвались у таких містах: Лозова (у Лозівському районі епізоотія сказу триває з минулого року), Ізюм та Чугуїв.

Де можна отримати всю необхідну допомогу в таких випадках – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися