"Харківобленерго" буде платити штраф за зловживання монополією на електрику

Компанія відмовилася підписувати договір з ОСББ, вимагаючи документ не передбачений законодавством

Акціонерному товариству "Харківобленерго" виписав штраф Антимонопольний комітет України за зловживання монополією на електрику. Про це повідомляє пресслужба Східного міжобласного територіального відділення АМКУ.

В АМКУ встановили, що "Харківобленерго" відмовило споживачеві в укладенні договору на надання послуг з розподілу електроенергії та вимагала документ, який підтверджує право власності ОСББ на багатоквартирний будинок.

При цьому чинне законодавство не передбачає оформлення такого документа. АМКУ вважає такі дії зловживанням монопольним становищем. На компанію накладено штраф.

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, Антимонопольний комітет підозрював акціонерне товариство "Харківобленерго" в порушенні законодавства про захист економічної конкуренції. Відзначається, що колегія АМКУ розпочала розгляд справи, виявивши в діях АТ "Харківобленерго" ознаки порушення законодавства. Встановлено, що компанія не забезпечила процедуру зміни постачальника електрики з ініціативи споживача.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися