У Харкові автосалони забруднюють водойми

Екоінспекторам не дали перевірити автосалон ТОВ "ФРУНЗЕ-ХОЛДИНГ"

Харків'янин повідомив в державну екологічну інспекцію Харківської області, що його турбує стан узбережно-захисної смуги Журавлівського водосховища. Про це повідомляє пресслужба відомства.

В екоінспекції пояснили, що біля водойми розташовані автосалони, у кожного з яких є своя автомийка. Всі вони працюють і своїми стоками засмічують водосховище. Також у салонів є свої автомайстерні з небезпечними відходами - маслами, фільтрами, токсичною тарою. Для подібної діяльності у підприємства повинна бути певна дозвільна документація.

Дані факти під час позапланового заходу 21 грудня 2020 держінспектора хотіли перевірити в автосалоні ТОВ "ФРУНЗЕ-ХОЛДИНГ".

Але інспекторам Державної екологічної інспекції в Харківській області керівництво ТОВ "ФРУНЗЕ-ХОЛДІНГ2 не дало працювати. Про це вони склали акт. За недопуск до проведення перевірки посадову особу підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 188-5 КУпАП.

А також у відповідь на недопуск інспекція написала листа в ГУ Національної поліції в Харківській області та в Прокуратуру Харківської області, щоб ті вжили заходів.

Як повідомляли "Харків. Коментарі "раніше, на Харківщині бізнесмени, яких підозрюють в незаконному видобутку глини та піску, не дозволили екологам провести перевірку. Відзначається, що в інспекцію звернулися із заявою, що в Валківському районі ведеться видобуток піску і глини у великих розмірах. Інспектори вирушили за адресою фірми "Прайм Альянс", однак на територію їх не пустили. Інспекція направила листи в поліцію для вжиття відповідних заходів реагування. Правоохоронні органи відкрили кримінальне виробництво за ознаками кримінального злочину у відношенні ТОВ "ПРАЙМ АЛЬЯНС".


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися