На Харківщині з продажу вилучають небезпечний продукт

Небезпечний продукт експортується з Болгарії

У Харківській області з прилавків магазинів вилучають продукт, який є небезпечним. Як розповіли в Головному управлінні Держпотребслужби, в коріандрі, який експортується з Болгарії (експортер - Bulgarcoop-Import-Export LTD), знайшли сальмонелу.

Повідомлення про небезпечний продукт надійшло 12 лютого. Фахівці управління вживають заходів, щоб коріандр, заражений сальмонелою, не потрапив на прилавки в торгових мережах.

"Після вилучення на строк не більше двох робочих днів необхідно письмово повідомити облуправління про вжиті заходи", - йдеться в повідомленні.

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що на Харківщині виявили норовірус, яким заражені морепродукти. Відзначається, що устриці експортовані з Франції були завезені компанією, що спеціалізується на ринку охолоджених і свіжозаморожених морепродуктів і риби, "Одіссей Люкс" (Київська обл.). Як з'ясувалося, заражена партія устриць, у яких виявили норовірус, виготовлена ще 25 листопада 2019 року, а термін її придатності закінчується 3 січня.Джерело: http://kh-consumer.gov.ua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися