На Харківщині припинили незаконне виробництво молочної продукції

За результатами проведення заходів було відкрито кримінальне провадження

На Харківщині припинено незаконне виробництво молочної продукції. Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДПС України у регіоні.

Наголошується, що в ході розслідування було встановлено торговий знак та адресу потужностей, де проводилася діяльність з виробництва молочної продукції, з використанням значної кількості найманих працівників без укладання трудових договорів.

Крім того, було встановлено безліч інших порушень, зокрема зберігання пального без наявності необхідної ліцензії, яке передбачає штраф у розмірі 500 тисяч гривень.

За результатами проведення заходів було відкрито кримінальне провадження. Перевірки продовжуються.

Зазначимо, що з харківських ринків вилучали рибу. Рибоохоронний патруль розпочав перевірки ринків у Харківській області. У разі виявлення факту торгівлі свіжою рибою без документації продукцію вилучають, а на продавців складають протоколи про адміністративне порушення. У ході перевірок вилучено понад 150 кг продукції.

Нагадаємо, що раніше у Харкові з продажу вилучали сир відомої торгової марки. За даними Держпродспоживслужби, у кисломолочному сирі торгової марки "Український" ТОВ "Богодухівський молокозавод" зафіксували невідповідності за мікробіологічним показником.

Раніше "Коментарі" писали, що в ході проведення перевірки суб'єктів господарювання ГУ Держпродспожив в Харківській області, були виявлені факти реалізаціями цукерок російського виробництва. За словами голови відомства Владислави Магалецької, підсанкційні російські солодощі не повинні продавати в Україні, оскільки така продукція ввозиться та продається поза законом.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Alex

17 листопада 2021, 21:41

А что у нас сильно развито молочное производство ? Эту отрасль вообще нужно освободить от налогов лет на 10

Александр

17 листопада 2021, 17:30

СОТНИ ТЫСЯЧ ТОНН ТРАНСГЕННЫХ ЖИРОВ КОКОСОВОГО И ПАЛЬМОВОГО МАСЛА ЗАВОЗИТСЯ В УКРАИНУ И ВПАРИВАЮТСЯ ВО ВСЮ МОЛОЧКУ, КОНДИТЕРКУ! ПОСМОТРИТЕ НА ШКОЛЬНИКОВ 100 КГ В 8 КЛАССЕ!!! ПОРА ЗАПРЕЩАТЬ ЭТИ КАНЦЕРОГЕННЫЕ ЖИРЫ, ПОКА НЕ УНИЧТОЖИЛИ НАЦИЮ!!!

Честно

17 листопада 2021, 10:47

хаха...кончайте врать. масло с 70 до 95, гречка с 30 до 45 - это один процент? математику проходили?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися