У Харкові чоловік просто впав і помер (ВІДЕО)

На Салтівці чоловік вийшов із супермаркету і помер

У Харкові на пр. Тракторобудівників чоловік вийшов із супермаркету, впав і помер. Спочатку відповідне відео очевидці опублікували у соцмережах.

Поліціянти розповіли, що чоловікові 1951 року народження несподівано стало дуже погано, і він помер. Ознаки насильницької смерті на тілі загиблого не виявили. Нині на місці працюють фахівці.

Інші смерті:

 У Харкові 1 вересня на 91-му році життя помер відомий вчений Юрій Лосєв. Він був одним із провідних фахівців в області інформаційних технологій в Україні, засновником і керівником наукової школи, пов'язаної з проблемами передачі інформації в автоматизованих системах управління. Під його керівництвом випустилися 40 кандидатів наук і 5 докторів наук за спеціальністю "Інформаційні технології".

 У Харкові 29 серпня помер від інсульту Народний артист України, актор театру Пушкіна і доцент кафедри майстерності актора Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Михайло Тягнієнко.

 У липні стало відомо про смерть відомого харківського вченого, одного з найстаріших співробітників Науково-технологічного комплексу "Інститут монокристалів" НАН України, професора, доктора технічних наук, головного наукового співробітника Володимира Рижикова. Вчений помер 26 липня на 82-му році життя.

У Москві 21 листопада померла знаменита харків'янка та найвідоміша актриса Ніна Русланова. Їй було лише 75 років. Про це розповів актор Станіслав Садальський на своїй сторінці у Facebook. Лікарі розповіли, що акторці поставили діагноз коронавірус.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися