Метро, парк чи пам'ятник: у харків'ян запитали, як саме вони хочуть увічнити пам'ять Кернеса (соцопитування)

Можна обрати один із запропонованих варіантів чи написати свій

Харківські депутати звернулися до мешканців міста із запитанням про те, як вони хотіли б віддати данину пам'яті колишньому меру Харкова Геннадію Кернесу. Відповідне опитування розмістили у Facebook.

Для голосування містянам запропонували цілих шість варіантів того, яким об'єктам у Харкові можна було б дати ім'я колишнього мера.

Так, можна проголосувати за те, аби іменем Геннадія Кернеса назвали Центральний парк культури та відпочинку, який нині носить ім'я письменника Максима Горького.

Інший варіант пропонує дати назву одній з вулиць Харкова на честь померлого мера.

Один із найпопулярніших і найобговорюваніших пунктів - назвати на честь Кернеса нову станцію Харківського метро. Цю ідею обговорюють у місті від самої його смерті. Саме пропозиції про назву станцій метро з'являлися найчастіше серед петицій на сайті Харківської міськради щодо увічнення пам'яті ексмера.

Також популярною є ідея, і за неї також можна проголосувати, щодо встановлення пам'ятника Геннадію Кернесу. Однак у обговореннях до допису з голосуванням більшість харків'ян  цю ідею хоча й підтримує, але каже, що таке рішення матиме політичні наслідки, адже у Харкові часто псують і розбивають пам'ятники, а, з огляду на неоднозначне ставлення до постаті Кернеса у місті, біля нього буде необхідне постійне чергування поліції чи охорони.

Ще два варіанти у голосуванні пропонують випустити на честь Геннадія Кернеса поштову марку або назвати його іменем школу, в якій він навчався.

Взяти участь в опитуванні може будь-хто, для цього навіть необов'язково бути харків'янином. Тим, хто має свою думку щодо способу увічнення пам'яті колишнього мера, автори пропонують написати в коментарях свій варіант.

Результати голосування депутати обіцяють оприлюднити 27 червня цього року, у день народження Кернеса.

Нагадаємо, раніше "Коментарі" розповідали, що на будівлі Харківської міськради буде встановлено меморіальну дошку на честь колишнього мера Харкова Геннадія Кернеса.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Карине

17 червня 2021, 07:51

Парк

Алла

14 травня 2021, 08:53

Парк

Ветеран

13 травня 2021, 15:04

Этой невероятно противоречивой личности достаточно памятной доски на здании мэрии с текстом : " В этом здании с ... до .... возглавлял .........." . А то ведь в наши смутные времена свергают памятники , взрывают метро , рушат парки и пр. А доску легко восстановить . Только повесить надо повыше , хотя бы на уровне 3 этажа.

Александр

13 травня 2021, 13:02

Забыть эту фамилию и человека как «страшный « ,» глупый» сон !

Владимир

13 травня 2021, 12:27

Отдельные люди сошли с ума, собираются увековечить вора Кернеса

уркУНаперо

13 травня 2021, 11:16

Центральный туалет, рядом с вечным огнём...

Тамара

13 травня 2021, 09:38

Парк

Натали

13 травня 2021, 07:39

Парк

Людмила

13 травня 2021, 07:08

Уже себя увековечил.Оставил наследникам миллионы,работая на государственной службе.Обман и лицемерие надо увековечить. Опомнитесь.

Людмила

13 травня 2021, 06:44

Назовите"Шатиловский парк Кернеса". Думаю, это не вызовет нареканий. Людмила

Карине

13 травня 2021, 06:17

Метро

MARYNA

13 травня 2021, 06:04

METRO

Вячеслав

13 травня 2021, 05:22

Почтовая марка, школа,но ни в коем случае не предыдущие варианты.

владимир

12 травня 2021, 19:32

позор памятник наперсточнику и вору

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися