Скільки заробляє Харківська область на торгівлі

Харківська область експортує товарів на сотні мільйонів

З Харківської області з січня до листопада 2021 року експортували товарів на 1597,9 млн дол. США. Відповідні дані опублікувало Головне Управління статистики регіону.

Зазначається, що імпортували в регіон товарів на 2184,3 млн дол.. Зовнішньоторговельні операції проводилися з партнерами зі 166 країн світу.

Статистика Харківської області:

У Харківській області індекс споживчих цін у грудні 2021 року, у порівнянні з попереднім місяцем, становив 100,7%, а з початку року взагалі 110,1%.

У Харкові та Харківській області за місяць відбулися зміни у цінах на м'ясо. Деякі види стали дорожчими, а деякі — навпаки, подешевшали. З повною статистикою можна ознайомитись у матеріалі на "Коментарях".

Також журналісти видання "Коментарі" порівняли, якими були ціни на продукти на початку поточного року та наскільки змінився цінник до кінця 2021-го. Докладніше про це читайте у матеріалі на нашому сайті.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі. Харків" поінформував читачів про те, що у Харкові змінився цінник на тютюнові вироби. Найбільше подорожчали сигарети з фільтром медіум класу. Докладніше про це читайте у нашому матеріалі.

На Харківщині за місяць відбулися деякі зміни у цінах на популярні серед городян фрукти та овочі. Остаточні дані можна переглянути на "Коментарях".

За результатами обстеження робочої сили за 9 місяців 2021 року в Харківській області працювало 1196,5 тис. осіб віком від 15 років. Загалом у регіоні працює 52,9% людей віком від 15 років, а серед населення у віці 15-70 років – 59,9%. Рівень безробіття старше 15 років становив 6,5%, серед осіб віком 15- 70 років – 6,6%.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися